Match Center
video
ΑΕΚ-Πυλαία: 20-21 (hls)
Τα καλύτερα στιγμιότυπα από την αναμέτρηση ΑΕΚ-Πυλαία για τον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας στο χάντμπολ.
video
Ελλάδα-Μαυροβούνιο: 25-23 (hls)
Δείτε μέσα από το Novasports.gr τα καλύτερα στιγμιότυπα από την αναμέτρηση Ελλάδα-Μαυροβούνιο, στο πλαίσιο του Παγκοσμίου Πρωταθλήματος Χάντμπολ για το 2023.
video
ΑΕΚ – Διομήδης: 37-25 (hls)
Η ΑΕΚ επικράτησε εύκολα με 37-25 επί του Διομήδη Άργους, στο πλαίσιο της εξ αναβολής 6ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα χάντμπολ.
video
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ: 32-35 (hls)
Η ΑΕΚ επικράτησε στην παράταση με 35-32 επί του ΠΑΟΚ με την "Ένωση" να κατακτά το τρέμπλ σε μια ιστορική χρονιά για τους "κιτρινόμαυρους".
video
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 36-27: Πρώτο βήμα τίτλου για την «Ένωση»
Με το ένα χέρι στο τρόπαιο βρίσκεται η ΑΕΚ, καθώς επικράτησε 36-27 του ΠΑΟΚ στον πρώτο μεταξύ τους τελικό για την Handball Premier και χρειάζεται άλλη μια νίκη ώστε να κατακτήσει το πρωτάθλημα, ενώ ο «Δικέφαλος του Βορρά» πρέπει να ισοφαρίσει για να μείνει "ζωντανός"
video
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: 28-38 (hls)
Η ΑΕΚ επικράτησε του ΠΑΟΚ με 28-38 στην Θεσσαλονική, στο πλαίσιο της τρίτης αγωνιστικής της τελικής φάσης της handball premier και εξασφάλισε το πλεονέκτημα έδρας στους τελικούς.
video
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ: 30-26 (hls)
Η ΑΕΚ επικράτησε με 30-26 επί του ΠΑΟΚ στο πρώτο παιχνίδι των πλεϊ-οφ και άρχισε με το δεξί τις υποχρεώσεις της για μια θέση στους τελικούς της Α1 Χάντμπολ.
video
ΑΕΚ: Η απονομή του Κυπέλλου στον Δικέφαλο
Η ΑΕΚ επιβλήθηκε του ΠΑΟΚ με 24-22 στο ΔΑΚ Κοζάνης , μετά από έναν συγκλονιστικό αγώνα και κατέκτησε το κύπελλο Ελλάδας στο χάντμπολ. Αυτή είναι η τρίτη φορά που η Ένωση καταφέρνει να σηκώσει το συγκεκριμένο τρόπαιο.
video
ΠΑΟΚ – Βέροια: 26-24 (hls)
Τα στιγμιότυπα του τελικού Κυπέλλου Χάντμπολ Γυναικών ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Βέροια.