Σε μπελάδες η Τότεναμ, πρόκριση για Φέγενορντ

Σε μπελάδες μπήκε η Τότεναμ σχετικά με την πρόκριση στην επόμενη φάση του Conference League, μετά την ήττα 2-1 από τη Μούρα στο 94! Πρόκριση για Φέγενορντ, Κοπεγχάγη.

Την πρώτη της νίκη στη διοργάνωση σημείωσε η Μούρα η οποία έκανε τη μεγάλη έκπληξη και κέρδισε την Τότεναμ με 2-1 με γκολ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων και πλέον οι Λονδρέζοι θα παίξουν την πρόκριση στην επόμενη φάση στο τελευταίο ματς.

Στον 5ο όμιλο, η Φέγενορντ απέφυγε την ήττα από τη Σλάβια Πράγας στο τελευταίο λεπτό ισοφαρίζοντας σε 2-2, αποτέλεσμα που της δίνει την πρόκριση ως πρώτη στην επόμενη φάση.

Πρόκριση και για την Κοπεγχάγη με το 4-0 εκτός έδρας επί της Λίνκολν.