Νέα γκέλα για την Ίντερ

Η Ίντερ προηγήθηκε 0-2 στο πρώτο ημίχρονο στην έδρα της Λιβόρνο και πίστεψε ότι θα έπαιρνε τους 3 βαθμούς τη νίκη όμως οι γηπεδούχοι δεν είχαν πει την τελευταία τους κουβέντα.

Η Ίντερ προηγήθηκε 0-2 στο πρώτο ημίχρονο στην έδρα της Λιβόρνο και πίστεψε ότι θα έπαιρνε τους 3 βαθμούς τη νίκη όμως οι γηπεδούχοι δεν είχαν πει την τελευταία τους κουβέντα. Το γκολ του Εμεγκάρα στο 85ο λεπτό έφερε το ματς στα ίσια (2-2) και η Λιβόρνο πήρε το βαθμό της ισοπαλίας που μπορεί να αποδειχθεί υπέρ πολύτιμος στην προσπάθεια που κάνει να παραμείνει στην μεγάλη κατηγορία. Οι «νερατζούρι» προηγήθηκε στο 37ο λεπτό με το γκολ του Ερνάνες και ο Παλάσιο στις καθυστερήσεις του 1ου ημιχρόνου έγραψε το 0-2. Οι γηπεδούχοι αντέδρασαν στο 2ο ημίχρονο και πριν την ισοφάριση στο 85ο λεπτό είχε μειώσει ο Παουλίνιο στο 54ο λεπτό.