Σκωτία: “Γκέλα” για τους Ρέιντζερς!

Δύο πολύτιμους βαθμούς έχασαν οι Ρέιντζερς, παραχωρώντας ισοπαλία 1-1 στην Λίβινγκστον μέσα στη Γλασκώβη, στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής στη σκωτσέζικη Premiership.

Δύο πολύτιμους βαθμούς έχασαν οι Ρέιντζερς, παραχωρώντας ισοπαλία 1-1 στη Λίβινγκστον μέσα στη Γλασκώβη, στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής στη σκωτσέζικη Premiership.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με τον Νόουμπλ στο 4ο λεπτό, ενώ οι Ρέιντζερς ισοφάρισαν στο 91′ με τον Λούντστραμ! Η Λίβινγκστον αγωνίστηκε με 10 παίκτες από το 78ο λεπτό, εξαιτίας της αποβολής του Μπόγιες.

Συνοπτικά τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής και η βαθμολογία στην σκωτσέζικη Premiership, έχουν ως εξής:

Χιμπέρνιαν-Σεντ Τζόνστον 1-2

Χαρτς-Σέλτικ 3-4

Κιλμάρνοκ-Ρος Κάουντι 1-0

Μάδεργουελ-Αμπερντίν 1-2

Ρέϊντζερς-Λίβινγκστον 1-1

Σεντ Μίρεν-Νταντί Γιουνάιτεντ 2-1