Τέσσερις κεφαλιές, τέσσερα γκολ και 2-2…

Η Μπέρνλι βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 2-0 δυο λεπτά μετά τη συμπλήρωση της πρώτης μισής ώρας αγώνα, αλλά τελικά δεν κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς στο "Τερφ Μουρ", αφού η Γουέστ Μπρομ ισοφάρισε σε 2-2. Χαρακτηριστικό του αγώνα είναι το γεγονός ότι και τα τέσσερα τέρματα σημειώθηκαν με ισάριθμες κεφαλιές.

Η Μπέρνλι βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 2-0 δυο λεπτά μετά τη συμπλήρωση της πρώτης μισής ώρας αγώνα, αλλά τελικά δεν κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς στο “Τερφ Μουρ”, αφού η Γουέστ Μπρομ ισοφάρισε σε 2-2. Χαρακτηριστικό του αγώνα είναι το γεγονός ότι και τα τέσσερα τέρματα σημειώθηκαν με ισάριθμες κεφαλιές.

Ο παίκτης που ισοφάρισε για τους φιλοξενούμενους, ο Ιντεγιέ, μπήκε αλλαγή με την έναρξη του δευτέρου μέρους. Αξίζει να σημειωθεί ότι το ντεμπούτο του, επίσης με τη Γουέστ Μπρομ, έκανε και ο Φλέτσερ που αποκτήθηκε την τελευταία ημέρα των μεταγραφών από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.