Μάντσεστερ Γ.-Λέστερ 1-1: Χωρίς Ρονάλντο δεν… τραβάει (hls)

Ο Ραλφ Ράγκνινγκ δεν είχε στη διάθεσή του τον Κριστιάνο Ρονάλντο και η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έμεινε στο 1-1 με τη Λέστερ στο "Ολντ Τράφορντ".

Νέα βαθμολογική απώλεια για τη Μάνστεστερ Γιουνάιτεντ, η οποία έμεινε στο 1-1 με τη Λέστερ στο “Ολντ Τράφορντ” και έχασε σημαντικό έδαφος στην προσπάθεια για να καταλάβει μία θέση για το Champions League της επόμενης περιόδου.

Το πρώτο ημίχρονο τελείωσε χωρίς να υπάρχει σκορ στο “Ολντ Τράφορντ” με τις “Αλεπούδες” να ανοίγουν το σκορ στο 63ο λεπτό με τον Ιχεανάτσο έπειτα από ασίστ του Μάντισον.

Η απάντηση των γηπεδούχων ήρθε τρία λεπτά αργότερα με τον Φρεντ να νικά τον Κάσπερ Σμάιχελ σκοράροντας για τέταρτη φορά φέτος στην Premier League.