Στην τρίτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής η Μύκονος νίκησε τον Πανγυθεατικό με 2-1, ο Πανιώνιος πέρασε από το Άργος κερδίζοντας τον Παναργειακό με 3-0, ενώ το Κερατσίνι πήρε διπλό στην Αγία Παρασκευή κόντρα στην ομώνυμη ομάδα με 4-0.
Αναλυτικά τα όλα τα αποτελέσματα στους τέσσερις ομίλους (ο 1ος διεξήχθη το Σάββατο 26 Νοεμβρίου), έχουν ως εξής:
2ος ΟΜΙΛΟΣUnmuteRemaining Time -0:00 Fullscreen
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 0-1
Εδεσσαϊκός – Ελασσόνα 1-1
Σβορώνος – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-0
Δωτιέας – Θύελλα Σαρακηνών 0-5
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Ολυμπιακός Βόλου 0-0
Καστοριά – Πιερικός 2-1
Κοζάνη – ΑΟ Χανιώτης 4-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/12, 15.00)
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός Φούφα, ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Σβορώνος, Ελασσόνα – Δωτιέας Αγιάς, ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου, Θύελλα Σαρακηνών – Καστοριά, Ολυμπιακός Βόλου – Κοζάνη, Πιερικός – ΑΟ Χανιώτης.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Υπάτου – Αστέρας Πετριτή 2-0
Βύζας Μεγάρων – Τηλυκράτης 1-0
ΑΟ Τρίκαλα – ΑΟ Χαλκίδα 2-2
Διγενής Νεοχωρίου – Απόλλων Πάργας 0-0
Ναυπακτιακός – Ζάκυνθος 1-2
Παναγρινιακός – ΠΟ Φήκης 2-3
ΑΕ Λευκίμμης – Πανελευσινιακός 1-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (4/12, 15.00)
Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Υπάτου, Αστέρας Πετριτή – ΑΟ Τρίκαλα, Τηλυκράτης – Διγενής Νεχοωρίου, ΑΟ Χαλκίδα – Ναυπακτιακός Αστέρας, Απόλλων Πάργας – Παναγρινιακός, Ζάκυνθος – Λευκίμμη, ΠΟ Φήκης – Πανελευσινιακός.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Πάτραι – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου 2-2
Ρόδος – ΑΟ Πυλίου 1-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Ιάλυσος 2-1
ΑΕ Μυκόνου – Πανγυθεατικός 2-1
Παναργειακός – Πανιώνιος 0-3
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανηλειακός 1-1
Αίας Γαστούνης – Αιολικός 0-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/12, 15.00)
ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Ερμιονίδας, Ιάλυσος – Παναργειακός, Πανγυθεατικός – ΑΟ Διαβολιτσίου, Πανιώνιος – Αίας Γαστούνης, Πανηλειακός – Πάτραι, Αιολικός – Ρόδος, Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – ΑΟ Πυλίου Κω.
5ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Τυμπακίου 1-0
Μαρκό – Θύελλα Ραφήνας 2-1
Γιούχτας – Άρης Πετρούπολης 1-1
Αγία Παρασκευή – Κερατσίνι 0-4
Μοσχάτο – ΑΟΝ Αγίου Νικολάου 0-0
Αλμυρός – Φωστήρας 2-0
Εθνικός Πειραιά – Άγιος Ιερόθεος 0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ (4/12, 15.00)
Αλμυρός – Μοσχάτο, ΑΟΝ Αγίου Νικολάου – Εθνικός Πειραιά, Φωστήρας – ΑΟ Πόρου, Άγιος Ιερόθεος – Μαρκό, ΑΟ Τυμπακίου – Γιούχτας, Θύελλα Ραφήνας – Αγία Παρασκευή, Άρης Πετρούπολης – Κερατσίνι.