Ισοπαλία από το… ημίωρο

Ισόπαλο 1-1 έληξε το παιχνίδι του Ανόβερου με τη Μάιντς, στο πλαίσιο της 4ης ημέρας της Μπουντεσλίγκα. Η Μάιντς προηγήθηκε μόλις στο 2ο λεπτό με τον Αλάγκουϊ και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 30' με τον Αμπντελαουέ.

Ισόπαλο 1-1 έληξε το παιχνίδι του Ανόβερου με τη Μάιντς, στο πλαίσιο της 4ης ημέρας της Μπουντεσλίγκα. Η Μάιντς προηγήθηκε μόλις στο 2ο λεπτό με τον Αλάγκουϊ και οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 30′ με τον Αμπντελαουέ.

Στο άλλο σημερινό ματς, η Σάλκε επικράτησε με 1-0 της Γκλάντμπαχ και ανέβηκε στην πρώτη θέση μαζί με τις Μπάγερν και Βέρντερ. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημείωσε ο Ραούλ στο 64΄.