Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport

Όλα τα αθλητικά δρόμενα από τις 22/01 έως τις 02/02 αποκλειστικά από τα κανάλια Novasports & Eurosport.
Δημοσίευση: 21/01/2014 - 21:39

Όλα τα αθλητικά δρόμενα από τις 22/01 έως τις 02/02 αποκλειστικά από τα κανάλια Novasports & Eurosport.

Τετάρτη 22-01-14

02:00 Τένις - Australian Open: 10η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

04:00 Τένις - Australian Open: 10η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

10:30 Τένις - Australian Open: 10η μέρα, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

15:30 Μπόουλς - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Indoor: 3η μέρα (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:15 Eurocup: Ερυθρός Αστέρας -Πανιώνιος (Novasports 3)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

Πέμπτη 23-01-14

04:30 Τένις - Australian Open: Ημιτελικοί Γυναικών, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

10:30 Τένις - Australian Open: Ημιτελικοί Ανδρών, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

12:30 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Ελ. Κατάβαση ανδ/Training, Αυστρία (Eurosport 2)

15:45 Μπόουλς - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Indoor: 4η μέρα (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 Ευρωλίγκα Top 16: ΤΣΣΚΑ-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:05 Ευρωλίγκα Top 16: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παρτίζαν (Novasports 3)

21:15 Ευρωλίγκα Top 16: Μπάγερν Μ.-Γαλατασαράι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα Top 16: Μπαρτσελόνα-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports 3)

24:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

Παρασκευή 24-01-14

07:00 Τένις - Australian Open: Τελικός Διπλού Γυναικών, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Προκριματικός Γύρος, Σαπόρο/Ιαπωνία (Eurosport 2)

10:30 Τένις - Australian Open: Ημιτελικοί Ανδρών, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

12:30 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Super-G Ανδρών, Αυστρία (Eurosport 2)

17:30 Αλπικό Σκι-Παγκόσμιο Κύπελλο: Σύνθετο Ανδρών-Τεχ. Κατάβαση, Αυστρία (Eurosport & Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ευρωλίγκα Top 16: Λοκομοτίβ Κ.-Ζαλγκίρις (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:30 Μπόουλς - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Indoor: Προημιτελικοί (Eurosport & Eurosport HD)

19:00 Volley League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-AEK (Novasports 4)

20:15 Ευρωλίγκα Top 16: Αναντολού Εφές-Αρμάνι Μιλάνο (Novasports 3)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Ευρωλίγκα Top 16: Λαμποράλ Κούτσα-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:30 Βελγικό Πρωτάθλημα: Λόκερεν-Σταντάρ Λ. (Novasports 7)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

24:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

Σάββατο 25-01-14

09:30 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: HS 134, Σαπόρο/Ιαπωνία (Eurosport 2)

10:30 Τένις - Australian Open: Τελικός Γυναικών, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

11:15 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών, Ιταλία (Eurosport 2)

12:30 Αλπικό Σκι-Παγκόσμιο Κύπελλο: Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών-Κίτσμπουελ (Eurosport & Eurosport HD)

13:00 Αγωνιστικά Έλκηθρα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Διπλά - 1η κούρσα, Λετονία (Eurosport 2)

14:00 Βορινό Σύνθετο - Παγκόσμιο Κύπελλο: Άλματα, Ομπερστντόρφ (Eurosport 2)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Απόλλων (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Γυναίκες HS 95, Ljubno/Σλοβενία (Eurosport & Eurosport HD)

15:30 Freestyle Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Ski Cross, Κράισμπεργκ, Αυστρία (Eurosport 2)

16:30 Βορινό Σύνθετο - Παγκόσμιο Κύπελλο: Ομάδες 4x5 χλμ, Ομπερστντόρφ (Eurosport 2)

17:00 Μπόουλς - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Indoor: Ημιτελικοί (Eurosport & Eurosport HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Volley League ΟΠΑΠ: Νίκη Αιγινίου-Ολυμπιακός (Νovasports 3)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναθηναϊκός-Πλατανιάς (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Βελγικό Πρωτάθλημα: Λέουβεν-Ζούλτε (Novasports 4)

21:30 Basket League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Αρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

Κυριακή 26-01-14

08:00 Τένις - Australian Open: Τελικός μικτού διπλού, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Αγωνιστικά Έλκηθρα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Άνδρες - 1η κούρσα, Λετονία (Eurosport 2)

10:30 Τένις - Australian Open: Τελικός Ανδρών, Γκραν Σλαμ (Eurosport & Eurosport HD)

11:15 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Τεχνική Κατάβαση Ανδρών, Αυστρία (Eurosport 2)

12:15 Βορινό Σύνθετο - Παγκόσμιο Κύπελλο: Άλματα, Ομπερστντόρφ (Eurosport 2)

13:30 Αλπικό Σκι - Παγκόσμιο Κύπελλο: Super-G γυναικών, Ιταλία (Eurosport & Eurosport HD)

13:45 Αγωνιστικά Έλκηθρα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Σκυταλοδρομία ομάδων, Λετονία (Eurosport 2)

14:15 Αλπικό Σκι-Παγκόσμιο Κύπελλο: Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - Κίτσμπουελ (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός-Αρης (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Ελεύθερα Άλματα - Παγκόσμιο Κύπελλο: Γυναίκες HS 95, Ljubno/Σλοβενία (Eurosport 2)

15:15 Βορινό Σύνθετο - Παγκόσμιο Κύπελλο: Gundersen, Ομπερστντόρφ (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Basket League ΟΠΑΠ: Πανελευσινιακός-ΠΑΟ (Νovasports 3)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)

16:30 Μπόουλς - Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Indoor: Τελικός (Eurosport & Eurosport HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Βέροια (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός-Παννιώνιος (Νovasports 4)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Αστ.Τρίπολης-ΟΦΗ (Νovasports 7)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Ολυμπιακός (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Δευτέρα 27-01-14

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Εργοτέλης-Παναιτωλικός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:05 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Ώρα για Μπάσκετ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Τρίτη 28-01-14

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Τετάρτη 29-01-14

17:00 Champions League Πόλο Ανδρών: ΟΣΦΠ-Μπαρτσελονέτα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Eurocup: Πανιώνιος-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Πέμπτη 30-01-14

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Ουνικάχα Μάλαγα (Novasports 3)

21:15 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-ΤΣΣΚΑ (Novasports 4)

21:30 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Φενερμπαχτσέ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Μακάμπι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:00 Super Euroleague (Novasports 3)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Παρασκευή  31-01-14

18:00 Ώρα 6 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών Α' Ημιτελικός: Λαμία-Φοίνικας Σύρου (Novasports 4)

21:00 Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών B' Ημιτελικός: Εθνικός Αλεξ.-ΑΕΚ (Novasports 4)

20:00 Ευρωλίγκα: Γαλατασαράι-Ζαλγκίρις (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Βελγικό Πρωτάθλημα: Λιρς-Αντερλρχτ (Novasports 7)

21:45 Ευρωλίγκα: Παρτίζαν-Λοκομοτίβ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ Κούτσα-Αναντολού Εφές (Novasports 3)

23:30 Super Euroleague (Novasports 3)

24:00 Ώρα 12 (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

Σάββατο 01-02-14

15:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Λεβαδειακός (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Αρης-Skoda Ξάνθη (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

18:30 Λιγκ Καπ βόλεϊ ανδρών Tελικός (Novasports 4)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-Παναθηναϊκός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Basket League ΟΠΑΠ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

Κυριακή 02-02-14

10:00 Αγώνες Σκι Αντοχής: Γερμανία (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

14:45 Διεθνές Μίτινγκ Στίβου: Μόσχα (Novasports 7)

15:00 Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής: ΑΕΚ-Μανδραϊκός (Novasports 3)

15:00 Super League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-Παναιτωλικός (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό! (Novasports 1 & Novasposrts 1 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Αστέρας Τρ. (Νovasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Εργοτέλης (Νovasports 3)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Απόλλων-Ατρόμητος (Νovasports 4)

17:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Πανθρακικός (Νovasports 7)

19:30 Basket League ΟΠΑΠ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Πλατανιάς-ΠΑΟΚ (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Νovasports 1 & Novasports 1 HD)