Πανζουρλισμός με το "Bottle cap Challenge"

Όλο και περισσότεροι σταρς των Martial Arts μπαίνουν στο παιχνίδι του... ανοίγματος του μπουκαλιού με γυριστή κλωτσιά.
Δημοσίευση: 03/07/2019 - 21:08
Όλο και περισσότεροι σταρς των Martial Arts μπαίνουν στο παιχνίδι του... ανοίγματος του μπουκαλιού με γυριστή κλωτσιά.
Πρόκειται για τον νέο "χαμό' του internet και των social media, που έχει ξεσηκώσει τους πλέον γνωστούς Martial Artists στον κόσμο που ο ένας προκαλεί τον άλλο. Ηθοποιοί γνωστοί για τις μαχητικές τους ικανότητες, αλλά επαγγελματίες MMAers και Kick Boxers έχουν μπει στον... χορό και προσφέρουν θέαμα καθώς προσπαθούν να το κάνουν όσο πιο εντυπωσιακό γίνεται. 
Να σκεφτεί κανείς πως όταν πρωτοεμφανίστηκε παρόμοιο video πολλοί είχαν σχολιάσει πως πρόκειται για fake αλλά όπως αποδεικνύουν οι πρωταγωνιστές είναι πέρα για πέρα αληθινό. 
Δείτε παρακάτω τα videos που έχουν ήδη δημοσιοποιηθεί:

Από τον Conor McGregor
— Conor McGregor (@TheNotoriousMMA) 1 Ιουλίου 2019 Από τον Jason Statham

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jason Statham (@jasonstatham) στις

Από τον James Moontasri

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη jmoontasri (@jmoontasri) στις

Από τον Max Holloway, που ήταν και ο πρώτος που το ξεκίνησε και δημιούργησε τον... χαμό προκαλώντας τον ηθοποιό Jonh Mayer!!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Max Holloway (@blessedmma) στις

Η... απάντηση στην πρόκληση από τον Mayer!!!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη John Mayer 💎 (@johnmayer) στις

Ο σταρ το Bollywood, Akshay Kumar — Akshay Kumar (@akshaykumar) 3 Ιουλίου 2019 Ο απίστευτος D0nnie Yen, ο οποίος μάλιστα το πήγε ένα βήμα πιο πέρα αφού το έκανε με... κλειστά μάτια!!!

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Donnie Yen 甄子丹 (@donnieyenofficial) στις

Ο σπουδαίος δάσκαλος Καράτε Davy Wijaya

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Davy Wijaya (@davy_karatedo) στις

O MMAer Alberto Cortez, που το... ρίσκαρε

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Альберто Кортес "CORTEZ" (@mma_instructor) στις

Στο παιχνίδι μπήκαν και οι γυναίκες όπως η Shaina Joelle

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Shaina (@shainajoelle) στις

Η κούκλα Ellie Goulding

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη elliegoulding (@elliegoulding) στις

η Goulding προκάλεσε φίλες της και ήδη η Cassandra Gracey ανέβασε το δικό της video...

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cassandra Gracey (@cassandragracey) στις

Στον... ίδιο δρόμο και η Anastasia Belova...

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη ANASTASIA🌿BELOVA (@nastya.blv) στις

Όπως και ο Klim Nazharov

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Klim Nazharov (@klimnazharov) στις

Ο σπουδαίος Guy Ritchie... αποδέχτηκε με χαρά την πρόκληση...

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Guy Ritchie (@guyritchie) στις