Stade Bollaert-Delelis | 22 Ιανουαρίου 22:00
Marseille Marseille
Δέκα αστέρια και τα ινδάλματά τους (pics)
Υπάρχουν ποδοσφαιριστές που τα ποδοσφαιρικά τους ινδάλματα είναι τ΄αναμενόμενα. Έχετε σκεφτεί ποιος ήταν το είδωλο του Μέσι, του Ρονάλντο και άλλων μεγάλων ονομάτων; Σίγουρα δεν πάει το μυαλό σας!
Σαμπαόλι: «Δύσκολα τα πράγματα χωρίς τον Παγέτ»
Στους περισσότερους αγώνες της Μαρσέιγ, ο Χόρχε Σαμπαόλι, επέλεξε να μην χρησιμοποιεί «καθαρόαιμο» κεντρικό επιθετικό και πολλές φορές, αυτός που «έβγαλε τα κάστανα από την φωτιά» για τους Μασσαλούς, ήταν ο Ντμίτρι Παγέτ.
Ρενς – Λανς 1-2: “Απόδραση” στο 92′! (vids)
Με γκολ του Φοφανά στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, η Λανς κέρδισε εκτός έδρας με 2-1 τη Ρενς και διατήρησε... αναμμένη τη "φλόγα" της ελπίδας για ευρωπαϊκή συμμετοχή!
Μαρσέιγ : Ενδιαφέρον για Μαρσιάλ
Πρωτος στόχος για την ενίσχυση της επίθεσης της Μαρσέιγ είναι ο Άντονι Μαρσιάλ της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Μάχη με την Μονακό αναμένεται το καλοκαίρι.
Τεστ.. κόπωσης κόντρα σε “διψασμένα” αουτσάϊντερ
Χωρίς περιθώρια απωλειών παίζουν απόψε ΑΙντχόφεν, Ίντερ. Ισχυρό το προβάδισμα για Παναθηναϊκό, Νις ενώ Φέγενορντ, Μαρσέϊγ, ΠΑΟΚ και Τσέλσι θα πρέπει να πάρουν μεγάλες ανάσες απέναντι σε ομάδα πρόθυμες να ρισκάρουν!