Ρουμελιώτης-Φράγκος, σημειώσατε 1

23/10/2011 • 22:16
Η ελληνική κόντρα στην 5η αγωνιστική του Ιταλικού πρωταθλήματος βρήκε την Μόντζα, ομάδα του Νίκου Ρουμελιώτη να επικρατεί 3-1 σετ (26-25, 25-19, 13-25, 25-22) της Λατίνα του Ανδρέα Φράγκου. Αμφότεροι πάντως παρέμειναν άποντοι στην μάχη με τον μεν Ρουμελιώτη να μπαίνει αλλαγή στο πρώτο και στο τρίτο σετ, τον δε Φράγκο στο τρίτο. Ο τρίτος της ελληνικής παρέας στην Ιταλία, ο Δημήτρης Τζούριτς δεν ήταν στην 12άδα του Στότισεφ στο επιβλητικό 3-0 (25-20, 25-17, 25-20) της Τρεντίνο επί της Σαν Γκουιστίνο. Ο Βούλγαρος κόουτς προτίμησε να ξεκουράσει τον Έλληνα κεντρικό.
21/08/2019 • 07:36

Με έμφαση στη λεπτομέρεια τα ματς σε Φάληρο, Ζάγκρεμπ, Λιντς και Κόλντινγκ

Δύσκολο το έργο του Ολυμπιακού με αντίπαλο την Κράσνονταρ,πιο παραγωγικό περιμένουμε το ματς στο Ζάγκρεμπ και ιδιαίτερα ανταγωνιστικό τον Ερυθρό Αστέρα. Γουέστ Μπρομ και η Λιντς έχουν προβάδισμα κόντρα σε αντιπάλους ικανούς στο σκοράρισμα