01/05/2018 • 22:22
    Εθνική Εφήβων
    29/04/2018 • 23:41

Στα μπαράζ και οι Έφηβοι

Η Τουρκία, αν και δύσκολα, επιβεβαίωσε τα προγνωστικά, νίκησε την Σλοβακία με 3-2 και με αυτό το αποτέλεσμα η Εθνική Εφήβων τερμάτισε δεύτερη στον προκριματικό όμιλο του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ20 και θα διεκδικήσει στα μπαράζ την πρόκρισή της στο Ευρωβόλεϊ.

Εθνική Νεανίδων
      28/04/2018 • 22:51

Στα μπαράζ οι Νεάνιδες, ήττα με 3-2 από την Βουλγαρία

Μια ανάσα από την απευθείας πρόκριση της στην τελική φάση του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος έφθασε η Εθνική Νεανίδων ωστόσο μετά την ήττα της στος λεπτομέρειες με 3-2 σετ (25-13, 10-25, 25-20, 14-25, 15-11) από την Βουλγαρία στην Πορταριά θα την αναζητήσει μέσω μπαράζ.

28/04/2018 • 22:14
          "Πακέτο" Ουτσίκοφ-Γιορντάνοφ στην Εθνική.
          28/04/2018 • 20:04
            Ελλάδα-Τουρκία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Εφήβων
            28/04/2018 • 00:05

Ήττα στην πρεμιέρα από την Τουρκία

Με το ...αριστερό ξεκίνησε η Εθνική Εφήβων τις υποχρεώσεις της στον προκριματικό όμιλο του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος που φιλοξενείται στην πόλη Χιούμενε της Σλοβακίας.

Νεανίδες
              27/04/2018 • 21:34

Δεύτερη νίκη για τις Νεάνιδες, 3-0 και την Εσθονία

Τελικό απευθείας πρόκρισης στην τελική φάση του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος με αντίπαλο την Βουλγαρία δίνει το Σάββατο (18.30) στην Πορταριά η Εθνική Νεανίδων μετά την δεύτερη της αποψινή νίκη με 3-0 σετ (26-24, 25-14, 25-10) επί της Εσθονίας. Τσελεπή, Αλεξάκου και Τζιαρλή είχαν διψήφιο αριθμό πόντων (11, 11 και 10 αντίστοιχα), με την Εθνική Νεανίδων να είναι ανώτερη στο μπλοκ (11-4) και από την γραμμή των εννέα μετρών (7-5 οι άσσοι).

Κοκκινάκης
                13/04/2018 • 23:33
                  Εθνική βόλεϊ
                  12/04/2018 • 22:31

Εκτός 8άδας η Εθνική Παίδων

Μακριά από τον στόχος της που ήταν η είσοδος στην οκτάδα του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος έμεινε η Εθνική Παίδων η οποία μετά τη νέα 4η ήττα από την Λευκορωσία με 3-1 σετ (16-25, 25-17, 25-14, 25-12) επιστρέφει αύριο στην Ελλάδα με άδεια χέρια.

Τσιλιγγίρη
                    12/04/2018 • 18:16
                    Κοκκινάκη-Λαμπρούση
                    12/04/2018 • 17:49
                    Κατσιούρας
                    12/04/2018 • 17:31

Κατσιούρας: "Αυτά είπα στην Χριστοδούλου" (video)

Ο μάνατζερ του τμήματος βόλεϊ Γυναικών, Νίκος Κατσιούρας, μίλησε στον Τάσο Μπαϊρακτάρη και την κάμερα του novasports, για την κατάκτηση του Τσάλεντζ Καπ από τον Ολυμπιακό, τους στόχους του τμήματος από εδώ και πέρα αλλά και το πως εμψύχωσε τη Στέλλα Χριστοδούλου παραμονές του δεύτερου τελικού.

14/11/2018 • 10:51