ΟλυμπιακόςΠΑΟΚΠαναθηναϊκόςΦοίνικας ΣύρουΠαμβοχαικόςΑ.Ο.Π  ΚηφισιάςΗρακλήςΑΕΚΕθνικός ΑλεξανδρούποληςΑΕ Κομοτηνής
05/05/2019 • 01:55
Οι παίκτες του Ολυμπιακού
04/05/2019 • 07:51

Ο ΠΑΟΚ έπαθε «Ιεράπετρα» στο Ρέντη

Ο Ολυμπιακός πήρε τον πρώτο τελικό αναγκάζοντας τον ΠΑΟΚ να πάθει στο Ρέντη ότι εκείνος έπαθε στον ημιτελικό της Ιεράπετρας. Ο Παντελής Λώλης σχολιάζει…

Ο Ανδρεάδης στην αγκαλιά του Σμιτ
03/05/2019 • 22:42

Δεν έχουν περάσει ελάχιστα λεπτά από τη λήξη του πρώτου τελικού Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ και ο φωτογραφικός φακός καταγράφει μια απίθανη σκηνή.

Η μέση του Κλαπβάικ και ο Όκολιτς
    03/05/2019 • 22:10

Χωρίς προπόνηση τις τελευταίες δύο μέρες ήταν ο Νις Κλαπβάικ. Ο Ολλανδός διαγώνιος του ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει πρόβλημα με τη μέση του (τράβηγμα) και η συμμετοχή του στον 1ο τελικό ήταν αμφίβολη.

O Φερνάντο Μουνιόθ
      03/05/2019 • 21:39

"Έχει δρόμο η σειρά"

Περισσότερο στη συνέχεια και λιγότερο στον πρώτο αγώνα αναφέρθηκαν αμφότεροι οι προπονητές Ολυμπιακού και ΠΑΟΚ μετα τη λήξη.

O Ράουβερντινγκ
        03/05/2019 • 20:20

"Ιπτάμενος" Ολλανδός, 3-0 ο Ολυμπιακός

Με τον Ολλανδό Ραουβέρντινγκ "ιπτάμενο" και καθοριστικό και με τον Καναδό Σμιτ αποτελεσματικό, ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ στους τελικούς της Volleyleague επικρατώντας 3-0 σετ (25-22, 25-22, 25-21) του προβληματικού στην διαγώνιο ΠΑΟΚ (αρνητικός ο Κλαπβάικ).

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
          03/05/2019 • 11:51
          Πετρέας
          02/05/2019 • 14:36

"Με τη βοήθεια του κόσμου να νικήσουμε τον ΠΑΟΚ"

Οι τελικού της Volley League ξεκινούν την Παρασκευή, με τον Ολυμπιακό να έχει το πλεονέκτημα έδρας κόντρα στον ΠΑΟΚ και τον Γιώργο Πετρέα να δίνει το σύνθημα προκειμένου οι ερυθρόλευκοι να κάνουν το 1-0 στη σειρά.

Ο Γιούρι Φιλίποφ πιστεύει στις δυνατότητες των παικτών του ΠΑΟΚ και αισιοδοξεί εν όψει της σειράς του τελικού των πλέι οφ με αντίπαλο τον Ολυμπιακό
          01/05/2019 • 01:50

"Πιστεύω στους παίκτες μου!"

Ο Γιούρι Φιλίποφ τονίζει ότι ο ΠΑΟΚ μπορεί να ξεκινήσει με νίκη στη σειρά των τελικών της Volley League της σεζόν 2018-2019 την ερχόμενη Παρασκευή (3/5) απέναντι στον Ολυμπιακό

30/04/2019 • 23:30
          Ολυμπιακός, πανηγυρική
          25/04/2019 • 19:39

Ο Σμιτ ...ξελάσπωσε τον Ολυμπιακό στη Σύρο

Με τον Καναδό Γκάβιν Σμιτ να "ξυπνάει" από το λήθαργο των 3 πρώτων σετ, ο Ολυμπιακός μετά κόπων και βασάνων, νίκησε 3-2 σετ (25-21, 22-25, 18-25, 25-15, 15-12) τον Φοίνικα Σύρου και με 3-1 νίκες προκρίθηκε στον τελικό.

Θρίαμβος Φοίνικα, 3-0 τον άνευρο Ολυμπιακό
            23/04/2019 • 22:17