ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΠαναθηναϊκόςΠαμβοχαικόςΑ.Ο.Π  ΚηφισιάςΦοίνικας ΣύρουΗρακλήςΗρακλής ΧαλκίδαςΕθνικός ΑλεξανδρούποληςΠαναχαϊκήΝίκη Αιγινίου
Φοίνικας Σύρου-Παναχαϊκή
03/02/2018 • 23:04

Ντύθηκε ...Γιορντάνοφ ο Στεφανίδης, 3-1 ο Φοίνικας

Με Στεφανίδη στην διαγώνιο και Ηλία στην πάσσα ο Φοίνικας αν και δυσκολεύτηκε στα δύο πρώτα σετ νίκησε 3-0 σετ (25-23, 26-24, 25-16) την Παναχαϊκή και σε συνδυασμό με την ήττα του Ηρακλή Χαλκίδας πήρε διαφορά ασφαλείας στην 3η θέση του βαθμολογικού πίνακα.

Ολυμπιακός
03/02/2018 • 21:38

Ασταμάτητος ο Ολυμπιακός

Με κεκτημένη ταχύτητα ο Ολυμπιακός έγραψε το "15 στα 15" περνώντας με 3-0 σετ (25-18, 25-22, 25-19) και το εμπόδιο της Νίκης στο Αιγίνιο.

Παμβοχαϊκός, πανηγυρική
03/02/2018 • 20:26
Οι παίκτες του ΠΑΟΚ
03/02/2018 • 20:16

«Προπόνηση» ο ΠΑΟΚ, 3-0 τον Εθνικό

Με κορυφαίους τους Κουμεντάκη και Ουτσίκοφ ο ΠΑΟΚ έκανε μια καλή «προπόνηση» κόντρα στον Εθνικό τον οποίο νίκησε άνετα 3-0 σετ (25-15, 25-21, 25-19) σε 74 μόλις λεπτά.

Ο Ρούσης
03/02/2018 • 19:56

Ανακοίνωσε Ρούση η Κηφισιά

Την συνεργασία του με Λυκούργο Ρούση ανακοίνωσε ο ΑΟ Κηφισιάς, ο έμπειρος πασαδόρος είχε ξανά αγωνιστεί παλαιοτέρα με την ομάδα.

Τζόνσον
31/01/2018 • 22:58

Και Τζόνσον στον Παναθηναϊκό

Την τελευταία του ζαριά για να σώσει τη χρονιά έριξε ο Παναθηναϊκός. Οι "πράσινοι" στο φινάλε της κανονικής περιόδου θα παρουσιαστούν και με νέο διαγώνιο,. τον 24χρονο Αμερικανό Μάιλς Τζόνσον, απόφοιτο του Οχάιο Στέιτ.

Απο τον Λι στον Στίγγα ο ΠΑΟΚ

Στην αναγκαστική, λόγω έλλειψης επιλογών, λύση του Κασσάνδρου Στίγγα οδηγήθηκαν οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ για την θέση του 4ου κεντρικού.

ΠΑΟΚ - Νίκη Αιγινίου
      27/01/2018 • 23:08

Τρίποντο με Τερζή και Ράφα ο ΠΑΟΚ

Την ευκαιρία να δώσει ανάσες τόσο στον Βέλγο Βάλκιερς όσο και στον Ισραηλινό Σαφράνοβιτς είχε ο κόουτς του ΠΑΟΚ Ντανιέλε Ρίτσι, στη νίκη της ομάδας του με 3-0 σετ (25-18, 25-20, 25-22) επί της Νίκης Αιγινίου, στον εξ αναβολής αγώνα της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.