Δεύτερη ήττα κι αποκλεισμός για Αρβανίτη/Καραγκούνη

Το ελληνικό δίδυμο ηττήθηκε με 2-0 σετ (21-18, 21-13) από τις Κινέζες Ξούε, Βανγκ και με δύο ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια αποκλείστηκε από τη συνέχεια του τουρνουά της Μόσχας.
16/08/2019 • 15:28
Αποκλείστηκε από τη συνέχεια του τουρνουά της Μόσχας το ελληνικό δίδυμο Αρβανίτη/Καραγκούνη
Την δεύτερη ήττα στον 8ο όμιλο του κυρίως ταμπλό του τουρνουά τεσσάρων αστέρων της FIVB στη Μόσχα, γνώρισαν η Βίκυ Αρβανίτη και η Πένυ Καραγκούνη.

Το ελληνικό δίδυμο ηττήθηκε με 2-0 σετ (21-18, 21-13) από τις Κινέζες Ξούε, Βανγκ και με δύο ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια αποκλείστηκε από τη συνέχεια του τουρνουά.
20/09/2019 • 10:51

Τακτική με έμφαση τις επιθέσεις σε Κάλιαρι, Κόρτραϊκ. Προβάδισμα για Ναντ και Σάλκε

H Τζουργκάρντεν δεν θέλει να χάσει τη μεγάλη ευκαιρία στο Σούντσβαλ. Ματς με ευκαιρίες στο γκολ για όλους περιμένουμε στη Σαρδηνία, την Ολλανδία και το Βέλγιο. Στις λεπτομέρειες διακρίνεται το πλεονέκτημα της Ναντ στο Στρασβούργο