Ήττα για Μαναβή – Τσοπούλου στο Μονπελιέ

Με ήττα από τις Χούμπερ – Γκρέμπερ (Ελβετία) ξεκίνησαν τις υποχρεώσεις τους στον πρώτο όμιλο του τουρνουά ενός αστεριού της FIVB που φιλοξενείται στο Μονπελιέ της Γαλλίας, η Εθνική ομάδα Τσοπούλου-Μαναβή.
0
Παντελής Λώλης
29/08/2018 • 11:36
Οι Τσοπούλου και Μαναβή
Με ήττα από τις Χούμπερ – Γκρέμπερ (Ελβετία) ξεκίνησαν τις υποχρεώσεις τους στον πρώτο όμιλο του τουρνουά ενός αστεριού της FIVB που φιλοξενείται στο Μονπελιέ της Γαλλίας, η Εθνική ομάδα Τσοπούλου-Μαναβή. Η ελληνική ομάδα ηττήθηκε στις λεπτομέρειες 2-0 σετ (21-19, 21-18) και πλέον αύριο θα αντιμετωπίσει τον ηττημένο του αγώνα (19.15) Ζούπιτερ-Πλασέτ (Γαλλία)-Ναρς Α.-Ναρς Ν. (ΗΠΑ).
25/04/2019 • 07:11

Επικίνδυνα μονοπάτια για Ρεάλ Μαδρίτης και Αϊντχόφεν

Η Ρεάλ Μαδρίτης για πρώτη φορά δεν πάει ως το απόλυτο φαβορί στην κοντινή έδρα της Χετάφε. Πιο ξεκάθαρο το αβαντάζ νίκης για Σεβίλλη, Αϊντχόφεν και Βασιλεία αν και στο Βίλεμ περιμένουμε μια σθεναρή αντίσταση των γηπεδούχων