Στα «ερυθρόλευκα» το Έπαθλο Νovasports

Με έντονο το «ερυθρόλευκο» χρώμα ολοκληρώθηκε και φέτος η ανάδειξη των κορυφαίων ΣΤΟ ΦΙΛΕ στο έπαθλο Novasports στις γυναίκες.
11/05/2018 • 17:58
Έπαθλο Novasports 2018
  • shares
Με έντονο το «ερυθρόλευκο» χρώμα ολοκληρώθηκε και φέτος η ανάδειξη των κορυφαίων ΣΤΟ ΦΙΛΕ στο έπαθλο Novasports στις γυναίκες. Η Σάσκια Χίπε με δύο βραβεία ήταν αυτή που ξεχώρισε, η Στέλλα Χριστοδούλου και η Τζίνα Λαμπρούση όπως και πέρσι ήταν στο team των καλύτερων ενώ Χολστ και Μυρίδου από την ομάδα έκπληξη των Μακεδόνων και Αλεξάκου από τον Άρη συμπληρώνουν την καλύτερη ομάδα. Αναλυτικά...    

ΠΑΣΑ

1 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 70
2 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 46
3 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 37
4 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 21
5 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 16
6 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 10
7 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 8
8 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
9 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 7
10 Κουνάδη Φαίη Πανναξιακός Πασαδόρος 7
11 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
12 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
13 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1



ΑΚΡΑΙΕΣ
1 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 108
2 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 105
4 Πολ Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 104
5 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 87
6 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 80
7 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 79
8 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 76
9 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 76
10 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 57
11 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 53
12 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Ακραία 46
13 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 40
14 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 39
15 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 38
16 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 38
17 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 36
18 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 32
19 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 31
20 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 29
21 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 29
22 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 23
23 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 19
24 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 19
25 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 14
26 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 10
27 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 9
28 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
29 Μπάκα Έλενα ΑΣ Άρης Ακραία 4
30 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
31 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
32 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία  1



ΔΙΑΓΩΝΙΑ
1 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 109
2 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 101
3 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 98
4 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 67
5 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 56
6 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 48
7 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 40
8 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 37
9 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 19
10 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 16
11 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 15
12 Μπολέτου Κατερίνα Πανναξιακός Διαγώνια 7
13 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
14 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1



ΚΕΝΤΡΙΚΗ
1 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 85
2 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 70
3 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 65
4 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 51
5 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 51
6 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 49
7 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 48
8 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 48
9 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 43
10 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 43
11 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 34
12 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 22
13 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 18
14 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 15
15 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 15
16 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 15
17 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
18 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 13
19 Κωνσταντινίδου Αλίκη Ολυμπιακός Κεντρική 12
20 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
21 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 12
22 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
23 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
24 Τσιάκουλα Στέλλα ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 6
25 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
26 Χαμαλίδου Θεοφίλη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 3
27 Μητακίδου Γεωργία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 2
28 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
29 Κωνσταντέλου Έμιλυ ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 1
30 Βόμβα Παναγιώτα Πανναξιακός Κεντρική 1

ΛΙΜΠΕΡΟ
1 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 21
2 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 18
3 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 15
4 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 15
5 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
6 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 11
7 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
8 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 7
9 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 6
10 Τουλγαρίδου Ευαγγελία ΑΟ Μαρκοπούλου Λίμπερο 5
11 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
12 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 4
13 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
14 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
15 Μαργαρίτη Μαριάννα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 1
16 Αλατζάκη Κωνσταντίνα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 1



ROOKIE
1 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 80
2 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 67
3 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 39
4 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 38
6 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 32
5 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 31
7 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 16
8 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 15
9 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
10 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
11 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
12 Μπάκα Έλενα ΑΣ Άρης Ακραία 4
13 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
14 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία  1
15 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
16 Βόμβα Παναγιώτα Πανναξιακός Κεντρική 1



ΓΕΝΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 Χίππε  Σάσκια Ολυμπιακός Διαγώνια 109
2 Χολστ Κιέρα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 108
3 Νιέμερ  Στέφανι Ολυμπιακός Ακραία 105
4 Πολ Γιάννα - Φρανζίσκα Ολυμπιακός Ακραία 104
5 Μέρκοβα Βέντουλα ΑΟ Θήρας Διαγώνια 101
6 Σιμόν  Καστανιέντα ΑΣ Άρης Διαγώνια 98
7 Πότοκαρ  Μόνικα ΑΟ Θήρας Ακραία 87
8 Λαμπρούση Τζίνα Ολυμπιακός Κεντρική 85
9 Αλεξάκου Ευφροσύνη ΑΣ Άρης Ακραία 80
10 Τοτσίδου Σία ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 79
11 Διώτη Παναγιώτα Πανναξιακός Ακραία 76
12 Χουντίμα Βερόνικα ΑΣ Άρης Ακραία 76
13 Εμμανουηλίδου Μελίνα ΑΟ Θήρας Κεντρική 70
14 Χριστοδούλου Στέλλα Ολυμπιακός Πασαδόρος 70
15 Καραφουλίδου Άλκηστη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Διαγώνια 67
16 Γιώτα Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 65
17 Λιάγκη Αθανάσια ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 57
18 Κόγιτς-Τζούριτς Σάνια ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Διαγώνια 56
19 Δραγουμάνου Μαριαλένα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 53
20 Κούση Σταυρούλα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 51
21 Καραφουλίδου Νικολέττα ΑΣ Άρης Κεντρική 51
22 Κωνσταντινίδου Έλενα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 49
23 Κομλένοβιτς  Μιργιάνα ΑΟΦ Πορφύρας Διαγώνια 48
24 Μπράουν  Αμάντα Πανναξιακός Κεντρική 48
25 Πολυνοπούλου Ιωάννα ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 48
26 Κωνσταντίνου Μανωλίνα ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Ακραία 46
27 Γκλιγκόροβιτς Μπιλιάνα ΑΣ Άρης Πασαδόρος 46
28 Καλαντάτζε Άννα Πανναξιακός Κεντρική 43
29 Μεταξά Ναταλία ΑΟ Θήρας Κεντρική 43
30 Ανδρονικίδου Χριστίνα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 40
31 Ντάλτον  Σέλμπι Πανναξιακός Διαγώνια 40
32 Νικολογιάννη Ασημίνα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 39
33 Ράπτη Μάρα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 38
34 Κλέπκου Μαρία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 38
35 Γέιζελ  Κέιτ ΑΣΠ Κόρινθος Διαγώνια 37
36 Σπικς  Μάγκι ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Πασαδόρος 37
37 Γενιτσαρίδη Μαρία ΑΟ Θήρας Ακραία 36
38 Πήττα Λαμπριάννα ΑΣ Άρης Κεντρική 34
39 Αργυρίου Ειρήνη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ακραία 32
40 Χούντα Ηρώ ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία 31
41 Κάλτερ  Αλίσα Πανναξιακός Ακραία 29
42 Βλαχάκη Κωνσταντίνα Ολυμπιακός Ακραία 29
43 Νώτη Πηνελόπη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 23
44 Σπανού Ελένη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 22
45 Λάβδα Ευανθία ΓΣ Ηλιούπολης Πασαδόρος 21
46 Μυρίδου Μαρία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Λίμπερο 21
47 Ροντρίγκεζ Μαριάντζελ ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 19
48 Νούσια Αποστολία Πανναξιακός Ακραία 19
49 Νομικού Μαρία Ολυμπιακός Διαγώνια 19
50 Κελεσίδη Ιλιόνη ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 18
51 Κοκκινάκη Ειρήνη Ολυμπιακός Λίμπερο 18
52 Τσιτσιγιάννη Μαρία ΑΟ Μαρκοπούλου Διαγώνια 16
53 Τσοχατζή Μαρίνα ΑΟ Θήρας Πασαδόρος 16
54 Γουγούση Κωνσταντίνα ΑΣ Άρης Διαγώνια 15
55 Παναγοπούλου Νάντια ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 15
56 Φωτεινού Άννα ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 15
57 Τζιαρλή Δήμητρα ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 15
58 Σκυθιώτη Αθηνά ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 15
59 Αρτακιανού Ελένη ΑΟ Θήρας Λίμπερο 15
60 Καλανταρίδου Αλεξία ΑΟ Θήρας Ακραία 14
61 Ζακχαίου Κατερίνα Ολυμπιακός Κεντρική 13
62 Αργυρίου Γεωργία ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 13
63 Κωνσταντινίδου Αλίκη Ολυμπιακός Κεντρική 12
64 Καθάριου Αριάδνη ΑΣ Άρης Κεντρική 12
65 Διάλλα Βασιλική ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 12
66 Ιακωβίδου Ηλιάνα Πανναξιακός Λίμπερο 12
67 Τσομπανίδου Ειρήνη ΑΟ Θήρας Κεντρική 11
68 Χίτζιου Μαρία ΑΣ Άρης Λίμπερο 11
69 Μπούκουρα Μαρία ΑΣΠ Κόρινθος Ακραία 10
70 Βλάχου Βασιλική ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Πασαδόρος 10
71 Σαρακατσάνη Θεοδώρα ΓΣ Ηλιούπολης Ακραία 9
72 Παπαδοπούλου Βίκυ ΓΣΚ Ηρακλής Ακραία 8
73 Τομαρά Χριστίνα ΑΣΠ Κόρινθος Κεντρική 8
74 Παπαστεργίου Πηνελόπη ΑΟ Μαρκοπούλου Πασαδόρος 8
75 Μπολέτου Κατερίνα Πανναξιακός Διαγώνια 7
76 Μουστάκη Στέλλα ΑΟΦ Πορφύρας Λίμπερο 7
77 Κονόμη Αρέτα Ολυμπιακός Λίμπερο 7
78 Γεωργαντά Ελεάνα ΓΣΚ Ηρακλής Πασαδόρος 7
79 Μπάτακ  Μίνα ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 7
80 Κουνάδη Φαίη Πανναξιακός Πασαδόρος 7
81 Τσιάκουλα Στέλλα ΑΟ Μαρκοπούλου Κεντρική 6
82 Μπούκουρα Θεοδώρα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 6
83 Ντεϊνέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 5
84 Τουλγαρίδου Ευαγγελία ΑΟ Μαρκοπούλου Λίμπερο 5
85 Παπαδοπούλου Χαρά Ολυμπιακός Πασαδόρος 5
86 Μπάκα Έλενα ΑΣ Άρης Ακραία 4
87 Μελετιάδη Όλγα ΓΣ Ηλιούπολης Κεντρική 4
88 Κόττα Χριστίνα ΓΣΚ Ηρακλής Λίμπερο 4
89 Γεωργιάδου Ευδοξία ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Λίμπερο 4
90 Βακάλογλου Ειρήνη ΑΣΠ Κόρινθος Πασαδόρος 4
91 Χαμαλίδου Θεοφίλη ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Κεντρική 3
92 Θαλασσινού Εβελίνα ΑΟΦ Πορφύρας Ακραία 2
93 Μητακίδου Γεωργία ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Κεντρική 2
94 Κελεσίδου Ειρήνη ΑΣ Άρης Λίμπερο 2
95 Κανέλλου Μαρία ΓΣ Ηλιούπολης Λίμπερο 2
96 Μόσχου Ειρήνη ΑΣ Μακεδόνες Αξιού Ακραία 1
97 Γεωργαντζή Ιωάννα ΑΟ Μαρκοπούλου Ακραία  1
98 Μπεϊμέγκα Μαρίνα ΓΣΚ Ηρακλής Διαγώνια 1
99 Αδάμ Λυδία ΓΣΚ Ηρακλής Κεντρική 1
100 Κωνσταντέλου Έμιλυ ΑΟΦ Πορφύρας Κεντρική 1
101 Βόμβα Παναγιώτα Πανναξιακός Κεντρική 1
102 Μαργαρίτη Μαριάννα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 1
103 Αλατζάκη Κωνσταντίνα ΑΣΠ Κόρινθος Λίμπερο 1
104 Σφυρή Κωνσταντίνα Πανναξιακός Πασαδόρος 1


Γράψτε το σχόλιο σας...
loading the player...
20/06/2018 • 08:25

Ημέρα των φαβορί, όμως αξίζουν τα γκολ των αντιπάλων τους!

Με διαφορετική οπτική γωνία βλέπουν οι ομάδες την 2η αγωνιστική των ομίλων στο Μουντιάλ. Ειδικά αυτές που περισσότερο έχασαν παρά κέρδισαν από τα πρώτα τους ματς. Φαβορί η Ισπαν'ία, η Ουρογουάη και η Πορτογαλία όμως ας μην υποτιμήσουμε τους Μαροκινούς και τους Ιρανούς

09/05/2018 • 16:07