ΑΕΚΑνατόλιαΑΟ ΘήραςΗλιούπολη ΓΣΗρακλής Θ.Μακεδόνες ΑξιούΜαρκόπουλο ΑΟΟλυμπιακόςΟ.ΠΕ.ΡεθύμνουΠανναξιακός ΑΟΝΠαναθηναϊκός

Μετά από 5 αγωνιστικές γεμάτες λάθη και απώλειες βαθμών οι διοικούντες τον Άρη αποφάσισαν να αντικαταστήσουν τον κόουτς Στέλιο Κουτουνίδη με τον έμπειρο Τάκη Φλώρο.

25/11/2018 • 21:53
    Παναθηναϊκός - ΧΑΝΘ, βόλεϊ γυναικών
    25/11/2018 • 21:39

Hot Οικονομίδου, 3-0 ο Παναθηναϊκός

Παρά τα 26 λάθη που ρκσνεψσε τρία σετ ο Παναθηναϊκός με MVP την Μαρία Οικονομίδου επικράτησε με 3-0 σετ (25-22, 25-15, 25-20) της ΧΑΝΘ στο κλειστό του Χολαργού, στο παιχνίδι που έκλεισε την αυλαία της 6ης αγωνιστικής της Pre League.

Πέρασε από τα Ιλίσια το Μαρκόπουλο

Με σκόρερ την Λιουτίκοβα το Μαρκόπουλο πέρασε με 3-1 σετ (25-20, 25-22, 21-25, 25-21) απο την έδρα του Ηλυσιακού μετά από δύο συνεχόμενα αρνητικά αποτελέσματα.

ΑΟ Θήρας
          24/11/2018 • 20:49

Νέο τρίποντο για την Θήρα με Πίλεπιτς

Με κορυφαία τη διαγώνια του Πίλεπιτς (17 πόντους με 4 άσσους) ο ΑΟ Θήρας επικράτησε 3-0 σετ (25-12, 25-19, 25-16) και του Πορφύρα σημειώνοντας την 5η του νίκη σε 6 αγώνες στην Volleyleague.

Πανναξιακός
          24/11/2018 • 20:41
          Ολυμπιακός
          24/11/2018 • 19:53

Πήρε σετ με -3 ο Ολυμπιακός!!!

Στους Μακεδόνες ξέσπασε ο Ολυμπιακός στην 6η αγωνιστική της Volleyleague. Η ομάδα του Κοβάτσεβιτς πανηγύρισε την 4η συνεχόμενη νίκη της σε 5 ματς επικρατώντας άνετα 3-0 σετ (25-12, 25-03, 25-13) των Μακεδόνων στην Θεσσαλονίκη.

Ηλυσιακός-Θήρα
          21/11/2018 • 23:08

«Φωτιά» η Πίλεπιτς 3-0 ο ΑΟ Θήρας

Με MVP την αψεγάδιαστη Πίλεπιτς ο ΑΟ Θήρας πέρασε νικηφόρα και από τα Ιλίσια επικρατώντας άνετα 3-0 σετ (25-20, 25-19, 25-16) του Ηλυσιακού.

Αίας-Πορφύρας
            21/11/2018 • 22:53

«Τσίμπησε» βαθμό ο Πορφύρας στον Εύοσμο

Εκτός έδρας βαθμό «χρυσάφι» απέσπασε στον Εύοσμο ο Πορφύρας. Ο γηπεδούχος Αίαντας αν και προηγήθηκε με 2-0 σετ πήρε τελικά δίποντο επικρατώντας με 3-2 σετ (25-20, 25-17, 17-25, 14-25, 15-11) του Πορφύρα που έφθασε ένα βήμα πριν την ολική ανατροπή.

Πανναξιακός
              21/11/2018 • 22:15

Άτρωτος Πανναξιακός, 3-1 και στο Μαρκόπουλο

Με 14 άσσους, την Λιάγκη να κάνει ζημιά από τη διαγώνιο και τις Χατζηευστρατιάδου και Τσομπανίδου να δρουν από το κέντρο ο Πανναξιακός πέρασε από την έδρα του Μαρκόπουλου με 3-1 σετ (25-17, 23-25, 25-16, 25-11) και παρέμεινε αήττητος μετά από 5 αγωνιστικές στην κορυφή της βαθμολογίας.

04/12/2018 • 16:04