ΑΕΚΑνατόλιαΑΟ ΘήραςΗλιούπολη ΓΣΗρακλής Θ.Μακεδόνες ΑξιούΜαρκόπουλο ΑΟΟλυμπιακόςΟ.ΠΕ.ΡεθύμνουΠανναξιακός ΑΟΝΠαναθηναϊκός
Ολυμπιακός-Θήρα
12/10/2018 • 20:34

Τοπ Λαμπρούση και νίκη για τον Ολυμπιακό

Με την Τζίνα Λαμπρούση να έχει 17 πόντους ο Ολυμπιακός επικράτησε με 4-0 σετ (25-19, 25-22, 25-16, 26-24) του Α.Ο. Θήρας στο φιλικό που διεξήχθη το μεσημέρι της Παρασκευής στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη, «Μ. Μερκούρη».

Ολυμπιακός, γυναίκες
    07/10/2018 • 14:28
    Ολυμπιακός, βόλεϊ γυναικών
    06/10/2018 • 16:33

Υπεροχή Ολυμπιακού, 3-0 τον ΠΑΟΚ

Άνοιξε λογαριασμό ο Ολυμπιακός κόντρα στον ΠΑΟΚ σε αναμέτρηση που πιθανότατα από τον επόμενο χρόνο θα μονοπωλεί το ενδιαφέρον.

Πανναξιακός - Θέτις Βούλας, βόλεϊ γυναικών
    06/10/2018 • 14:32

Μίλησε η έδρα της Νάξου, 3-1 την Θέτιδα

Με σύμμαχο την έδρα του αλλά και με αποτελεσματικότερη επίθεση (46%-37%) ο Πανναξιακός επικράτησε 3-0 σετ (26-24, 25-18, 25-22) της Θέτιδας Βούλας στον ημιτελικό αγώνα του τουρνουά που διοργανώνει ο ίδιος.

Ολυμπιακός
    30/09/2018 • 22:08
    Μαρκόπουλο
    29/09/2018 • 23:41

Έδειξε άρετες το νεανικό Μαρκόπουλο

Με 21 πόντους της Ρόζας και 16 της Τσιτσιγιάννη το Μαρκόπουλο επικράτησε 3-2 σετ (17-25, 25-23, 19-25, 25-18, 17-15) του ΑΟ Θήρας σε φιλικό παιχνίδι που έγινε στα Μεσόγεια.

29/09/2018 • 23:05

Ήττα στην Τουρκία για τον Ολυμπιακό

Την πρώτη του ήττα στο τρίτο φιλικό παιχνίδι - πρώτο στην Τουρκία - γνώρισε ο Ολυμπιακός από την Turkish Airlines. Ανώτερη η Τουρκική ομάδα κέρδισε 3-0 (25-18, 25-20, 25-19 ενώ πήρε με 25-22 και το 4ο σετ το οποίο παίχθηκε ύστερα από συμφωνία των δύο προπονητών.

Βόλεϊ, Μακάμπι
        29/09/2018 • 18:30

Ήττα από Μακάμπι και 3η θέση για τον Παναθηναϊκό

Με μια νίκη και δύο ήττες απολογισμό επιστρέφει στην Ελλάδα ο Παναθηναϊκός ο οποίος συμμετείχε στο ΟΠΑΠ Διεθνές Τουρνουά Βόλεϊ Γυναικών 2018 που διοργανώθηκε στην Κύπρο από την Ανόρθωση σε συνεργασία με την Ολυμπιάδα Νεαπόλεως, υπό την αιγίδα του KOA και της ΚΟΠΕ. Το "τριφύλλι" ηττήθηκε σήμερα 3-0 σετ (25-15, 25-20, 25-20) από την Μακάμπι Χάιφα η οποια κατεκτησε το τουρνουά.

Παναθηναϊκός, γυναίκες
          28/09/2018 • 00:09

Ποδαρικό με νίκη για το "τριφύλλι"

Με 19 πόντους της Οικονομίδου, 15 της Κοσμά και 11 της Νιούσια ο Παναθηναϊκός νίκησε την Ολυμπιάδα Νεαπόλεως με 3-1 σετ (25-12, 16-25, 25-16, 25-22) στην πρεμιέρα του ΟΠΑΠ Διεθνούς Τουρνουά Βόλεϊ Γυναικών 2018 που διοργανώνεται από την Ανόρθωση, σε συνεργασία με την Ολυμπιάδα Νεαπόλεως και υπό την αιγίδα του KOA και της ΚΟΠΕ, και διεξάγεται στο Αθλητικό Κέντρο του Πανεπιστημίου Κύπρου.

Το τουρνουά της Κύπρου
            26/09/2018 • 12:08
            Ολυμπιακός, βόλεϊ
            20/09/2018 • 22:24

Με 15άρα Χίπε την πρώτη νίκη ο Ολυμπιακός

Με τις τρεις περιφερειακές να μετρούν διψήφιο αριθμό πόντων ο Ολυμπιακός επικράτησε με 3-0 σετ (25-18 25-17, 25-22) της Turkish Airlines, στο πρώτο επίσημο φιλικό των δύο ομάδων που φιλοξενήθηκε στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρέντη «Μ. Μερκούρη».