Ο Άρης τάραξε τα νερά του ελληνικού γυνακείου βόλεϊ με μι σπουδαία μεταγραφική κίνηση. Οι «κίτρινοι» ανακοίνωσαν με κάθε επισημότητα την απόκτηση της Μαντλέν Μοντάνιο η οποία μετά από εννιά χρόνια επιστρέφει και πάλι στην Ελλάδα ούσα μία από τις καλύτερες διαγώνιες του κόσμου.

Red Button
07/08/2018 • 13:28

Πατάνε Red Button στην Εθνική!

Με Red Button θα πορευτούν οι διεθνείς παίκτες προκειμένου να καταγγέλουν άμεσα στην αστυνομία, ανώνυμα και κρυπτογραφημένα, οποιαδήποτε προσέγγιση τους γίνει για χειραγώγηση αγώνων.

Ο Μάριν Λέσκοφ
    07/08/2018 • 12:33

Με Λέσκοφ ο Φοίνικας στην πάσα

Στην δοκιμασμένη στην Ορεστιάδα και αξιόπιστη λύση του Μάριν Λέσκοφ προχώρησε ο Φοίνικας Σύρου για την θέση του πασαδόρου.

Μάτιου και Μπάκα
    06/08/2018 • 22:10

Χρυσό για Μάτιου και Μπάκα

Το δεύτερό τους χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία Κ19 στο πανελλήνιο πρωτάθλημα beach volley κατέκτησαν στην παραλία Ραχών Διονυσία Μάτιου και Έλενα Μπάκα.

Και τώρα τα επίσημα, 3-1 την Ουκρανία

Το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα νίκησε για τρίτη φορά τους Ουκρανούς με 3-1 σετ (17-25, 25-20, 33-31, 25-21) και δεύτερη συνεχόμενη ενώ βρέθηκε πίσω στο σκορ.

Εθνική γυναικών
      05/08/2018 • 15:38
        Εθνική Ανδρών
        04/08/2018 • 23:18

Φράγκος και 3-1 η Εθνική

Με τον Ανδρέα Φράγκο να έρχεται από τον πάγκο στο δεύτερο σετ και να δίνει λύσεις σε υποδοχή και επίθεση, η Εθνική νίκησε και πάλι 3-1 σετ (24-26, 25-19, 25-21, 25-21) την Ουκρανία στο δεύτερο φιλικό προετοιμασίας ενόψει των προκριματικών αγώνων του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος που διεξήχθη στο "Μ. Παρασκευόπουλος" της Αλεξανδρούπολης.

09/05/2018 • 16:07