22/04/2017 • 23:11

Κύζικος για παραμονή, 3-0 τον Ηρακλή

Δύο σετ μακριά από την παραμονή της στην Volleyleague βρίσκεται η Κύζικος μετά την αποψινή της νίκη με 3-0 σετ (25-23, 25-21, 25-23) επί του αδιάφορου Ηρακλή Χαλκίδας που έχει σωθεί από την προηγούμενη 4η αγωνιστική των πλέι άουτ.

Ολυμπιακός
22/04/2017 • 22:28

Από το κέντρο άνοιξε λογαριασμό ο Ολυμπιακός (video)

Με την Εμμανουηλίδου και την Λαμπρούση να του δίνουν συνολικά 26 πόντους από το κέντρο, ο Ολυμπιακός, σε ματς γεμάτο άμυνες (160 τον αριθμό), νίκησε άνετα, μετά το πρώτο χαμένο σετ, 3-1 (21-25, 25-15, 25-13, 25-14) τον Πανναξιακό που δεν ακολούθησε τον αντίπαλό του στα 3 τελευταία σετ.

Ολυμπιακός-Πανναξιακός
22/04/2017 • 13:12
ΣΤΟ ΦΙΛΕ
21/04/2017 • 00:16

Η εκπομπή "ΣΤΟ ΦΙΛΕ" (video)

Δείτε την εκπομπη "ΣΤΟ ΦΙΛΕ" με όλο το ρεπορτάζ των ημιτελικών της Volley League, την ανάλυση των τελικών ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ αλλά και τα πάντα από τα πλέι άουτ.

Μπόσκαν, Τερζής
20/04/2017 • 23:52

Μπόσκαν και Τερζής μιλάνε για τον τελικό (video)

Από την εκπομπή ΣΤΟ ΦΙΛΕ άρχισαν οι ...μονομαχίες του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ. Ο κόουτς των "ερυθρόλευκων" Σλόμπονταν Μπόσκαν και ο πασέρ του ΠΑΟΚ Θάνος Τερζής άνοιξαν τον χορό των τελικών μιλώντας για αυτούς.

Το "θηλυκό" μυστικό του Αγκάμεζ (video)

Ποια κυρία κρύβεται πίσω από τις τρεις σερί καταπλητκικές εφανίσεις του Αγκάμεζ στα ημιτελικά; Δείτε το μυστικό χαρτί του Κολομβιανού μπόμπερ στην εκπομπή ΣΤΟ ΦΙΛΕ.

Οι τελικοί του βόλεϊ είναι στη Nova!

Το βόλεϊ μπαίνει σε ρυθμούς τελικών και τα κανάλια Novasports θα είναι εκεί! Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, σήμερα Πέμπτη 20 Απριλίου, το Σάββατο 22 Απριλίου και τη Δευτέρα 24 Απριλίου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά την εκπομπή «Στο Φιλέ».