Τα έσπασε η 45άρα Εγκονού, 3-2 η Ιταλία την Κίνα

Με ...παγκόσμιο ρεκόρ πόντων της Εγκονού η Ιταλία νίκησε στον δεύτερο ημιτελικό του Παγκοσμίου πρωταθλήματος 3-2 σετ την Κίνα και πέρασε στον τελικό όπου θα αντιμετωπίσει την Σερβία.
0
Παντελής Λώλης
19/10/2018 • 17:26
H Εγκονού σε προσπάθεια της
Με ...παγκόσμιο ρεκόρ πόντων της Εγκονού η Ιταλία νίκησε στον δεύτερο ημιτελικό του Παγκοσμίου πρωταθλήματος 3-2 σετ την Κίνα και πέρασε στον τελικό όπου θα αντιμετωπίσει την Σερβία. Η διαγώνιος της Ιταλίας τελείωσε το ματς με 45 πόντους. Πήρε 88 μπάλες, τελείωσε τις 39 και πήρε 1 άσσο και 5 μπλοκ.
23/08/2019 • 08:23

Ποιοτικό προβάδισμα για Ντόρτμουντ, Σεβίλλη και Λοριάν (video)

Προβάδισμα νίκης μέσα από ορατά εμπόδια έχουν ως φιλοξενούμενες η Ντόρτμουντ, η Ίλβες και η Σεβίλλη. Ως αουτσάϊντερ παίζουν Άντερλεχτ και Χόμπρο περισσότερο λόγω των πρόσφατων εμφανίσεών τους όχι λόγω της αξίας των αντιπάλων τους