Ρεσιτάλ άσσων, 3-1 η Σλοβενία την Δομινικανή Δημοκρατία

Με 13 συνολικά άσσους, 7 από τον Γκασπαρίνι και 18 πόντους του MVP Ούρναουτ η Σλοβενία νίκησε 3-1 σετ την Δομινικανή Δημοκρατία σε ματς του Α΄ ομίλου του Παγκοσμίου πρωταθλήματος που έγινε στην Φλωρεντία.
0
Παντελής Λώλης
12/09/2018 • 22:46
Σλοβενία, βόλεϊ

19/02/2019 • 07:04

Τακτική κι ενέργεια στα ματς του Τσάμπιονς Λιγκ. Πάθος για γκολ σε Ινβερνές, Σάντερλαντ (video)

Οι λεπτομέρειες μέσα από τις ικανότητες και τις όποιες αδυναμίες αναμένεται να έχουν αξία και στα δύο αποψινά ματς του Τσάμπιονς Λιγκ σε Λίβερπουλ και Λιόν. Ανταγωνιστικές αναμετρήσεις περιμένουμε στο Σάντερλαντ, το Ινβερνές αλλά και το Πόρτμουθ