Βόμβα Ιράν σε Πολωνία στο Παγκόσμιο Κύπελλο
24/11/2011 • 20:31
    Μεγάλη νίκη των Ιταλών
    22/11/2011 • 13:19

Επιτέλους νίκη! Κάπως έτσι πρέπει να αναφώνησαν οι Ιταλοί μετά τη νίκη της Εθνικής τους ομάδας βόλεϊ επί των Βραζιλιάνων στην τρίτη μέρα του Παγκόσμιου Κυπέλλου της Ιαπωνίας.

21/11/2011 • 22:06
        Παγκόσμιες νίκες για Αργεντινή και Πολωνία στο φιλέ
        20/11/2011 • 13:20
          «Αντίο» είπε η Ελλάδα
          11/11/2011 • 19:50

«Αντίο» είπαν οι αθλήτριες του Τάκη Φλώρου στο προολυμπιακό τουρνουά που διεξάγεται στο Πόρετς της Κροατίας, μετά την ήττα με 3-0 από την Ολλανδία και σε συνδυασμό με το αρνητικό αποτέλεσμα (2-3) απέναντι στο Ισραήλ, την περασμένη Τετάρτη.

Video από τραυματισμό Βραζιλιάνας που σοκάρει
            16/10/2011 • 21:11

Άγιο είχε μια από τις κορυφαίες αθλήτριες βόλεϊ στον κόσμο η διάσημη Ζακλίν. Η πανέμορφη Βραζιλιάνα στάθηκε άτυχη αλλά συνάμα και τυχερή στον πρώτο αγώνα της Εθνικής της ομάδας

Κορυφαίος σκόρερ ο Χιμένεθ
              21/09/2011 • 23:06
                Αλαλούμ με το Προολυμπιακό
                21/09/2011 • 00:28

Ούτε οι ίδιοι οι διοικούντες την Ευρωπαϊκή ομοσπονδία δεν είναι ακόμη σε θέση να ανακοινώσουν τις τέσσερις ομάδες που θα πλαισιώσουν την Ελλάδα και τη Λετονία στο Προολυμπιακό τουρνουά του Νοεμβρίου (22/27-11).

Σέρβοι και Ιταλοί για το χρυσό μετά το 2001
                  17/09/2011 • 21:45

Δέκα χρόνια μετά τον τελικό της Τσεχίας Σερβία και Ιταλία διασταυρώνουν την Κυριακή τα αγωνιστικά τους ξίφη στη Βιέννη για το στέμμα της κορυφαίας ομάδας στην Ευρώπη.

Και διαγώνιος και κεντρικός ο Τζούριτς
                    15/09/2011 • 11:27

Ο Τζούριτς έπαιξε για δύο σετ κεντρικός και για δύο σετ διαγώνιος και βοήθησε την Τρεντίνο να φιλοδωρήσει με 4 σετ (25-17, 25-22, 25-15, 25-20) την Βερόνα σε φιλικό ματς.

Πήρε φόρα ο Ρουμελιώτης
                      15/09/2011 • 11:07

Με τοπ σκόρερ τον Νίκο Ρουμελιώτη η Μόντσα πήρε και τα τέσσερα σετ (25-20, 25-17, 25-22, 25-17) που παίχθηκαν στο φιλικό προετοιμασίας με την Σίσλεϊ Μπελούνο.

Ν. Ρουμελιώτης: «Πρέπει να μας σέβονται»
                        04/09/2011 • 21:33

Την διοργάνωση του επόμενου ευρωπαϊκού φάιναλ φορ στα Τρίκαλα πρέπει να ζητήσει η ομοσπονδία από την Ευρωπαϊκή ομοσπονδία σύμφωνα με τον αρχηγό της Νίκο Ρουμελιώτη.

06/11/2018 • 16:34