25/04/2017 • 08:17
ΠΑΟΚ
24/04/2017 • 22:57

"Μας κέρδισε μόνος του ο Αγκάμεζ"

Ο Αγκάμεζ απασχόλησε τους παίκτες του ΠΑΟΚ στον αγώνα, τους ...απασχόλησε και μετά το τέλος της πρώτης αναμέτρησης στους τελικούς.

Μπόσκαν
24/04/2017 • 21:39
Ολυμπιακός, βόλεϊ
24/04/2017 • 20:38

Αγκάμεζ, Αγκάμεζ, Αγκάμεζ και 1-0 ο Ολυμπιακός (video)

Με τον Λίμπερμαν Αγκάμεζ να βγάζει το αστρονομικό 72% στην επίθεση (21/29) ο Ολυμπιακός έστησε πάρτι στο "Μελίνα Μερκούρη" απέναντι στον ΠΑΟΚ τον οποίο νίκησε άνετα με 3-0 σετ (25-19, 25-23, 25-16) και άνοιξε το σκορ στους τελικούς.

ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ
24/04/2017 • 17:54

Pre game από το Ρέντη

Οι τελικοί της Volley League ξεκινούν ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ και το novasports.gr βρίσκεται στο "Μελίνα Μερκούρη" μεταφέροντάς σας τα τελευταία νέα των ομάδων.

Κονόμη
24/04/2017 • 14:51

Η Κονόμη πήρε την ελληνική ταυτότητα

Έπειτα από αρκετά χρόνια υπομονής και αφού η προηγούμενη διοίκηση της Ομοσπονδίας σφύριζε αδιάφορα, η Αρέτα Κονόμη είναι από σήμερα με τη βούλα Ελληνίδα.

1ος τελικός Volley League ανδρών.
24/04/2017 • 14:08

Ολυμπιακός vs ΠΑΟΚ: 1ος τελικός Volley League

Σήμερα (24/4, 19:00) ο Ολυμπιακός φιλοξενεί τον ΠΑΟΚ στο κλειστό του Ρέντη για τον 1ο τελικό της Volley League ανδρών. Ο αγώνας θα μεταδοθεί τηλεοπτικά στο Novasports3HD.

Παγκορασίδες
23/04/2017 • 23:32

Χαμόγελα για την Εθνική Παγκορασίδων

Πάνε Euro οι παγκορασίδες. Η Εθνική ομάδα επικράτησε με 3-1 σετ της Ρουμανίας στο κατάμεστο κλειστό του Άργους και προκρίθηκε πρώτη και καλύτερη από τον β’ προκριματικό όμιλο στην τελική φάση του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος που θα φιλοξενηθεί στη Βουλγαρία.

Κύζικος
    22/04/2017 • 23:11

Κύζικος για παραμονή, 3-0 τον Ηρακλή

Δύο σετ μακριά από την παραμονή της στην Volleyleague βρίσκεται η Κύζικος μετά την αποψινή της νίκη με 3-0 σετ (25-23, 25-21, 25-23) επί του αδιάφορου Ηρακλή Χαλκίδας που έχει σωθεί από την προηγούμενη 4η αγωνιστική των πλέι άουτ.

Ολυμπιακός
    22/04/2017 • 22:28

Από το κέντρο άνοιξε λογαριασμό ο Ολυμπιακός (video)

Με την Εμμανουηλίδου και την Λαμπρούση να του δίνουν συνολικά 26 πόντους από το κέντρο, ο Ολυμπιακός, σε ματς γεμάτο άμυνες (160 τον αριθμό), νίκησε άνετα, μετά το πρώτο χαμένο σετ, 3-1 (21-25, 25-15, 25-13, 25-14) τον Πανναξιακό που δεν ακολούθησε τον αντίπαλό του στα 3 τελευταία σετ.

Ολυμπιακός-Πανναξιακός
    22/04/2017 • 13:12
    ΣΤΟ ΦΙΛΕ
    21/04/2017 • 00:16

Η εκπομπή "ΣΤΟ ΦΙΛΕ" (video)

Δείτε την εκπομπη "ΣΤΟ ΦΙΛΕ" με όλο το ρεπορτάζ των ημιτελικών της Volley League, την ανάλυση των τελικών ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ αλλά και τα πάντα από τα πλέι άουτ.

Μπόσκαν, Τερζής
    20/04/2017 • 23:52

Μπόσκαν και Τερζής μιλάνε για τον τελικό (video)

Από την εκπομπή ΣΤΟ ΦΙΛΕ άρχισαν οι ...μονομαχίες του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ. Ο κόουτς των "ερυθρόλευκων" Σλόμπονταν Μπόσκαν και ο πασέρ του ΠΑΟΚ Θάνος Τερζής άνοιξαν τον χορό των τελικών μιλώντας για αυτούς.