ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
E-mail:
ΠΑΟΚ - Νόρντζελαντ
02/07/2018 • 20:01

Διπρόσωπος ΠΑΟΚ (video)

Μετά από ένα κάκιστο πρώτο ημίχρονο, όπου δέχτηκε δύο γκολ, ο ΠΑΟΚ βελτίωσε την εικόνα του, όμως δεν απέφυγε την ήττα (1-2) από την σαφώς πιο έτοιμη Νόρτζελαντ.

ΠΑΟΚ - Νόρντζελαντ 0-2
02/07/2018 • 19:00
02/07/2018 • 18:48
05/12/2012 • 23:53

Δεν έφτανε η "6άρα" (Video)

Εκτός της συνέχειας του Τσάμπιονς Λιγκ έμεινε η κάτοχος του τροπαίου Τσέλσι παρά το γεγονός ότι συνέτριψε με 6-1 τη Νόρτζελαντ στο Λονδίνο.

07/11/2012 • 23:47

Τεσσάρα η Γιούβε (Video)

Εναν υγιεινό περίπατο έκανε η Γιουβέντους στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Νόρτζελαντ και έμεινε ζωντανή στο παιχνίδι της πρόκρισης. Η πρωταθλήτρια Ιταλίας συνέτριψε με 4-0 τους Δανούς και ξέφυγε από την... κατάρα των ισοπαλιών.

23/10/2012 • 23:53

Αγγιξε την έκπληξη η Νόρτζελαντ (video)

Η Νόρτζελαντ άγγιξε την έκπληξη στο παιχνίδι με την Γιουβέντους, όμως τελικά η "Βέκια Σινιόρα" εννιά λεπτά πριν το τέλος πήρε την ισοπαλία με γκολ του Βούτσινιτς.

02/10/2012 • 23:37

Πήρε "φωτιά" στα τελευταία λεπτά η Τσέλσι (Video)

Η Τσέλσι πέτυχε την πρώτη της νίκη στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ συντρίβοντας στη Δανία τη Νόρτζελαντ με 4-0. Στα τελευταία λεπτά οι πρωταθλητές Ευρώπης πάτησαν γκάζι και σκόραραν τρεις φορές απέναντι στους κουρασμένους γηπεδούχους.

19/09/2012 • 23:37

Ούτε καν... ίδρωσε η Σαχτάρ

Η Σαχτάρ δεν συνάντησε σχεδόν καμία δυσκολία από την πρωτάρα στην διοργάνωση Νόρτζελαντ καθώς την κέρδισε με 2-0 και ξεκίνησε με το δεξί τις υποχρεώσεις της στον όμιλο.