ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+30 (2710) 230 400
Η προπόνηση του Αστέρας Τρίπολης
29/09/2018 • 12:33

Έτοιμος για Θεσσαλονίκη ο Αστέρας

Με μοναδικό στόχο τη νίκη θα ταξιδέψει στη Θεσσαλονίκη ο Αστέρας Τρίπολης, εν όψει της αναμέτρησης με τον Άρη, στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για την πέμπτη αγωνιστική του πρωταθλήματος.

29/09/2018 • 00:45
«Χειμερινή» προετοιμασία στην Τρίπολη.
28/09/2018 • 13:13
Ο Σάββας Παντελίδης έμεινε ικανοποιημένος από τον τρόπο που οι παίκτες του Αστέρα Τρίπολης πήραν τη νίκη σήμερα (25/9)
25/09/2018 • 22:02
Με νίκη πέρασε ο Αστέρας Τρίπολης το εμπόδιο του Απόλλωνα Σμύρνης, στη σημερινή (25/9) αναμέτρηση του Κυπέλλου
25/09/2018 • 19:00

Πήρε κεφάλι ο Αστέρας

Η ομάδα της Τρίπολης επιβλήθηκε με σκορ 2-1 επί του Απόλλωνα Σμύρνης, εντός έδρας, στη μεταξύ τους αναμέτρηση στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής του 6ου ομίλου του Κυπέλλου και τέθηκε επικεφαλής της βαθμολογίας

Ήταν δίκαιο και έγινε πράξη!

Ο Αστέρας Τρίπολης πήρε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα, με την ποδοσφαιρική λογική να μην παραβαίνει κανένα νόμο!

Ο Άγγελος Στυλιάδης
    22/09/2018 • 23:02

«Άνετη νίκη ο Αστέρας» (video)

Το σχόλιο του Άγγελου Στυλιάδη, ο οποίος περιέγραψε την αναμέτρηση Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης για λογαριασμό των καναλιών Novasports.

Ακόστα - Πασαλίδης
    22/09/2018 • 22:17
    Ο Ιγκλέσιας με την κόρη του
    22/09/2018 • 22:00

Τον ντρίμπλαρε η κόρη του (video)

Ο Ματίας Ιγκλέσιας συνήθως είναι απροσπέλαστος στη μεσαία γραμμή, αλλά απέναντι στην κόρη του δεν κατάφερε να... αντισταθεί.

22/09/2018 • 21:33
    Ο Κυριακόπουλος με τον Κοντοέ σε φάση από το παιχνίδι Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης
    22/09/2018 • 20:55

Κυριακόπουλος: "Αδικούμασταν..."

Ο Γιώργος Κυριακόπουλος επέστρεψε στην 11αδα του Αστέρα και μάλιστα άνοιξε το σκορ με εκπληκτικό χτύπημα φάουλ στο 4ο λεπτό της αναμέτρησης. Αμέσως μετά το τέλος του αγώνα με τον Απόλλωνα αναφέρθηκε στο τέρμα που σημείωσε, για τις τρεις σερί ήττες και για τον αγώνα που ακολουθεί με τον Αρη.

Οι παίκτες του Αστέρα Τρίπολης πανηγυρίζουν
    22/09/2018 • 20:10

Παράσταση για ένα ρόλο (video)

Με δυο γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο, Κυριακόπουλος στο 4' και Μανιάς στο 10', ο Αστέρας τρίπολης νίκησε 2-0 τον Απόλλωνα Σμύρνης και βρήκε τους πρώτους του βαθμούς στο φετινό πρωτάθλημα.

Ο Μανιάς πανηγυρίζει.
    22/09/2018 • 18:45

«Εκτέλεσε» ο Μανιάς (video)

Ο Αστέρας Τρίπολης παίρνει σημαντικό προβάδισμα δύο γκολ στο δεκάλεπτο του αγώνα με τον Απόλλωνα Σμύρνης χάρη σε γκολ του Μανιά.