06/10/2018 • 23:18
Ο Σάββας Παντελίδης
06/10/2018 • 22:48

Παντελίδης: «Απίστευτη γκαντεμιά»

Μετά το τέλος του αγώνα ο προπονητής του Αστέρα Τρίπολης Σάββας Παντελίδης, μιλώντας στην κάμερα των καναλιών της NOVA, τα έβαλε με την τύχη του.

Παναθηναϊκός, πανηγυρική
06/10/2018 • 22:35

Έμεινε χωρίς ήττα στο 91' ο Παναθηναϊκός! (video)

Σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι στην Τρίπολη ο Παναθηναϊκός αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ, κατάφερε να φύγει με την ισοπαλία (1-1) και να παραμείνει χωρίς ήττα στο φετινό πρωτάθλημα.

Πανηγυρισμός Μανιά
06/10/2018 • 21:51
Οι φίλαθλοι του Αστέρα Τρίπολης
06/10/2018 • 13:36

«Sold out» το ματς με τον Παναθηναϊκό

Η διοίκηση του Αστέρα Τρίπολης ανακοίνωσε πως εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια της εντός έδρας αναμέτρησης με τον Παναθηναϊκό, για την έκτη αγωνιστική του ελληνικού πρωταθλήματος.

05/10/2018 • 20:01
05/10/2018 • 17:01

Δεν έμεινε ούτε ...δείγμα εισιτηρίου για Τρίπολη!

Εξαντλήθηκαν τα εισιτήρια που είχε παραλάβει ο Παναθηναϊκός για το εκτός έδρας παιχνίδι με τον Αστέρα Τρίπολης. Περισσότεροι από 2.500 οπαδοί του Τριφυλλιού θα βρεθούν στις εξέδρες του "Θ. Κολοκοτρώνης" το βράδυ του Σαββάτου.

"Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"
05/10/2018 • 11:18

Λίγα εισιτήρια για την Τρίπολη

Ο Αστέρας Τρίπολης ανακοίνωσε ότι τα λίγα εισιτήρια που απέμειναν για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό θα διατεθούν την Παρασκευή.

Μποροβήλος
04/10/2018 • 20:39
Αγιασμός στον Αστέρα Τρίπολης
04/10/2018 • 14:54

Αγιασμός στον Αστέρα (video)

Το πρωί της Πέμπτης (4/10), πριν την προπόνηση, τελέστηκε ο αγιασμός για τη νέα αγωνιστική περίοδο στον Αστέρα Τρίπολης.

Μαθητές από την Τρίπολη στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης"!
02/10/2018 • 14:20
Ο Πάκο Ερέρα
30/09/2018 • 22:44

Ερέρα: «Στο δεύτερο ημίχρονο αντιδράσαμε» (video)

Ο προπονητής του Άρη, Πάκο Ερέρα, έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες του για την αύξηση της επιθετικότητας τους στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα με τον Αστέρα Τρίπολης, πράγμα που τους οδήγησε στη νίκη. Από την πλευρά του ο προπονητής των Αρκάδων, Σάββας Παντελίδης, δήλωσε πως η ομάδα του αδικείται από το αποτέλεσμα.

Ο Γιουνές πανηγυρίζει
30/09/2018 • 21:10

Στο... παρά 5 ο Άρης 2-0 τον Αστέρα (video)

Μ΄ένα πέναλτι 5 λεπτά πριν το τέλος του αγώνα, κερδισμένο από τον Ματέο Γκαρσία κι εκτελεσμένο από τον Γιουνές, άνοιξε ο δρόμος για τη νίκη του Άρη με 2-0 επί του Αστέρα Τρίπολης.