19/12/2018 • 13:42
Εύκολο πέρασμα του Αστέρα επί του Απόλλωνα Παραλιμνίου.
18/12/2018 • 19:04

Αήττητος στους 16 ο Αστέρας!

Ο Αστέρας Τρίπολης επικράτησε 4-0 του Απόλλωνα Παραλιμνίου και πέρασε αήττητος στη φάση των 16 του κυπέλλου Ελλάδας!

17/12/2018 • 17:18

Με Σάλας στις Σέρρες!

Μετά από πολύμηνη απουσία, ο Λούκας Σάλας επιστρέφει στην αποστολή του Αστέρα Τρίπολης και είναι αρκετά πιθανό να πάρει λεπτά συμμετοχής στο παιχνίδι Κυπέλλου με τον Απόλλωνα Παραλιμνίου.

4Χ4 ο Αστέρας
16/12/2018 • 13:16

Μόνο ο Αστέρας και ο ΠΑΟΚ

Η νίκη επί του ΟΦΗ με 2-1 το Σάββατο, ανέβασε τον Αστέρα Τρίπολης στους 18 βαθμούς, με τους Αρκάδες του Παράσχου να φτάνουν τις τέσσερις συνεχόμενες επιτυχίες.

Από το Αστέρας-ΟΦΗ
16/12/2018 • 13:07
Λεπτομέρειες που έδωσαν τη νίκη στον Αστέρα
16/12/2018 • 08:00

Λεπτομέρειες

Ο Αστέρας Τρίπολης προχώρησε σαν καθαρόαιμο... 4x4 επι του ΟΦΗ και ο Βασίλης Κωνσταντόπουλος απαριθμεί μια σειρά από λεπτομέρειες.

Ο Τόνσο με δύο γκολ γύρισε το ματς
    15/12/2018 • 22:29
    15/12/2018 • 21:25

Έγινε ξανά... της ανατροπής! (video)

Για έκτη φορά φέτος ο ΟΦΗ προηγήθηκε αλλά δεν κατάφερε να κρατήσει το προβάδισμα! Οι Κρητικοί σκόραραν με καταπληκτικό φάουλ του Δεληγιαννίδη! Η ασταμάτητη πίεση του Αστέρα έφερε την ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο με δύο γκολ του Τόνσο!

Γελάνε και τα... μουστάκια του Γιώργου Παράσχου με τις επιστροφές!
    14/12/2018 • 19:58

Έτοιμος με επιστροφές ο Αστέρας

Την προετοιμασία του για το ματς με τον ΟΦΗ στην Τρίπολη, ολοκλήρωσε ο Αστέρας, με τον Γιώργο Παράσχο να έχει στη διάθεσή του τους Τριανταφυλλόπουλο και Ιγκλέσιας.

Εκτίει με Πανιώνιο ο Βαλιέντε

Στο παιχνίδι της 15ης Αγωνιστικής με αντίπαλο τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη θα εκτίσει ο Χοσέ Λουίς Βαλιέντε τιμωρία μίας αγωνιστικής.