Διπλό μεταγραφικό "χτύπημα" από την Ομόνοια, καθώς ο σύλλογος της Λευκωσίας "έκλεισε" τον 22χρονο Ισπανό ακραίο επιθετικό Χουανάν Εντρένα και τον 27χρονο Σλοβένο ακραίο επιθετικο, Σάσα Ζίβετς.

14/06/2018 • 19:57
    Ο Όσκαρ Γκαρθία
    28/05/2018 • 14:26

Θέλει τον Όσκαρ Γκαρθία η Ομόνοια

Η διοίκηση της Ομόνοιας φέρεται να εξετάζει την περίπτωση του Όσκαρ Γκαρθία, για την τεχνική ηγεσία της ομάδας, τη νέα αγωνιστική περίοδο.

ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια
    18/02/2018 • 13:52

«Ο ΑΠΟΕΛ προσπαθεί να κάνει το άσπρο-μαύρο»

Η διοίκηση της Ομόνοιας εξέδωσε μια καυστική ανακοίνωση εναντίον του ΑΠΟΕΛ, με αφορμή τα όσα έγιναν στο μεταξύ τους ντέρμπι πρωταθλήματος και τα διαιτητικά παράπονα που έχουν μετά την ήττα τους 2-1.

Βύντρα, Ομόνοια
    10/02/2018 • 22:11

Γκολ ο Βύντρα, νίκη η Ομόνοια

Με τον Λουκά Βύντρα να ανοίγει το σκορ στο 7ο λεπτό, η Ομόνοια νίκησε άνετα 3-0 τον Άρη Λεμεσού για την 24η αγωνιστική του κυπριακού πρωταθλήματος.

AEK
    04/12/2017 • 22:38
    Οι παίκτες του ΑΠΟΕΛ
    17/11/2017 • 22:42

Πήρε το ντέρμπι ο ΑΠΟΕΛ

Ο ΑΠΟΕΛ επικράτησε με 3-1 της Ομόνοιας στο ντέρμπι με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 12ης αγωνιστικής στην Κύπρο.

Ομόνοια
    20/09/2017 • 22:37

Πέντε στην ΑΕΚ η Ομόνοια

Καταιγιστική η Ομόνοια «διέλυσε» με 5-2 την ΑΕΚ Λάρνακας σε εξ αναβολής αναμέτρηση της 1ης αγωνιστικής του κυπριακού πρωταθλήματος.

Ο Ματ Ντάρμπισαϊρ
    10/09/2017 • 22:30

Κίνηση... Ματ η Ομόνοια

Με δύο γκολ του Ματ Ντάρμπισαϊρ, η Ομόνοια νίκησε 2-1 τον Εθνικό Άχνας στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Κύπρου.

Στην Ομόνοια ο Μπεντέκε.
    08/09/2017 • 11:00
    Χέντβιγκες Μαντούρο, Ομόνοια
    21/07/2017 • 10:45

Ανακοίνωσε Μαντούρο, «έκλεισε» Εκίθα

Τη μεταγραφική της ενίσχυση συνεχίζει η Ομόνοια, που έκανε και επίσημα δικό της τον Χέντβιγκες Μαντούρο, γνωστό στην Ελλάδα από το πέρασμά του από τον ΠΑΟΚ.

Ο Πιτ Φελχούιζεν
    15/07/2017 • 21:24

Η Ομόνοια ανακοίνωσε τον Φελχούιζεν

Τον 30χρονο Ολλανδό τερματοφύλακα και μια φορά διεθνή Πιτ Φελχούιζεν απέκτησε η Ομόνοια στην προσπάθειά της να καλύψει τη θέση κάτω από τα δοκάρια.