ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    14/07/2018 • 11:26
    Γκαβράνοβιτς, Ντιναμό Ζάγκρεμπ
    23/05/2018 • 23:02

Η κούπα στην Ντιναμό

Η Ντιναμό Ζάγκρεμπ κατέκτησε το Κύπελλο Κροατίας, καθώς επιβλήθηκε στον τελικό της Χάιντουκ Σπλιτ με 1-0.

Χάιντουκ-Ίστρα
    10/03/2018 • 23:22

«Καθάρισε» ο γκολκίπερ (video)

Η Χάιντουκ νίκησε στις καθυστερήσεις την Ίστρα για το Κροατικό πρωτάθλημα με 3-2 και έμεινε ζωντανή στην μάχη για τον τίτλο. Το γκολ ήρθε στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων από τον τερματοφύλακα Λέτιτσα!

Ο Αλμέιδα στην Χάιντουκ Σπλιτ
      31/08/2017 • 20:48

Στη Χάιντουκ ο Αλμέιδα

Ο Ούγκο Αλμέιδα έμεινε ελεύθερος από την ΑΕΚ, όμως δεν δυσκολεύτηκε να βρει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του, καθώς ανακοινώθηκε από τη Χάιντουκ Σπλιτ.

Ο Ούγκο Αλμέιδα
        30/08/2017 • 10:42
        01/12/2010 • 21:52

"Διπλό" πρόκρισης στο Σπλιτ

Στον βούρκο του "Πόλιουντ στάντιον" η ΑΕΚ επικράτησε με 3-1 της Χάιντουκ! Η "Ένωση" προηγήθηκε χάρη στο εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Νάτσο Σκόκο στο 51'. Ο Μανωλάς στο 62' διπλασίασε τα γκολ του "δικεφάλου" και ο Μπλάνκο στο 84' έβαλε την υπογραφή του στον διαγραφόμενο ελληνικό θρίαμβο! Στο 90' ο Μπουλιάτ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

01/12/2010 • 08:37

19/09/2018 • 10:52