ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Αρμάνι Μιλάνο
    Ο Τζοφρέ Λοβέρν ήταν καθοριστικός κοντά στο καλάθι
    13/12/2018 • 22:19

Παρελαύνει η Φενέρ, λύγισε και το Μιλάνο (video)

Με τους Βέσελι (17π) και Λοβέρν (15π) να ράβουν και τον Γκούντουριτς (20π) να κόβει, η Φενέρμπαχτσε επικράτησε και της Αρμάνι Μιλάνο με σκορ 92-85 και πανηγύρισε την 8η συνεχόμενη νίκη της στην Ευρωλίγκα. Στους 31 πόντους σταμάτησε ο Μάικ Τζέιμς, ο οποίος πέτυχε 18 πόντους στην τέταρτη περίοδο.

Μεγάλη νίκη για την  Γκραν Κανάρια
    06/12/2018 • 23:53

Η Γκραν Κανάρια… μοδάτη στο Μιλάνο

Με μια καταπληκτική εμφάνιση η Γκραν Κανάρια πέρασε από το Μεντιολάνουμ Φόρουμ του Μιλάνο επικρατώντας της Αρμάνι με 94-86 σημειώνοντας την δεύτερη συνεχόμενη νίκη της και μάλιστα αμφότερες εκτός έδρας.

Οι "ερυθρόλευκοι" γκαρντ και ο ανταγωνισμός

Βασίλης Σπανούλης, Νάιτζελ Γουίλιαμς – Γκος, Γιάνις Στρέλνιεκς και Βαγγέλης Μάντζαρης είναι αυτοί που καλούνται να ελέγξουν τον ρυθμό της ομάδας τους σε κάθε αγώνα και να συνδυάσουν οργάνωση και σκοράρισμα. Ο Χρήστος Καούρης ανατρέχει στα προηγούμενα παιχνίδια του Ολυμπιακού, μετρά την παραγωγικότητα και την βαρύτητα τους και την συγκρίνει με τον ανταγωνισμό.

Από το Μιλάνο-Μπασκόνια
    21/11/2018 • 23:39

Καλή η Μπασκόνια, καλύτεροι οι Τζέιμς, Μίτσοβ (video)

Η Μπασκόνια παρουσίασε βελτίωση με την επιστροφή του Βέλιμιρ Περάσοβιτς στον πάγκο, ωστόσο Μάικ Τζέιμς και Βλάντιμιρ Μίτσοβ έκαναν ότι έπρεπε για να δώσουν άλλη μια νίκη στη Μιλάνο (93-90), κρατώντας την ψηλά στη βαθμολογία.

Βενέτσια – Αρμάνι Μιλάνο
    19/11/2018 • 00:34

Τα εύκολα, δύσκολα η Αρμάνι

Σε ένα ματς που προηγήθηκε ακόμη και με διαφορά 22 πόντων, η Αρμάνι Μιλάνο το έκανε... θρίλερ, αλλά δεν το πλήρωσε, καθώς επικράτησε 84-81 της Βενέτσια και διεύρυνε το νικηφόρο σερί της στη Lega A.

Το απόλυτο με ανατροπή η ΤΣΣΚΑ (video)

Η Αρμάνι δυσκόλεψε πολύ την ΤΣΣΚΑ, προηγήθηκε με +13, όμως οι Μοσχοβίτες πάτησαν... γκάζι στην τελευταία περίοδο και πέρασαν νικηφόρα (85-90) από το Μιλάνο, κάνοντας το 6/6 στην Ευρωλίγκα.