ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Ουνικάχα Μάλαγα
    Μάλαγα-Μακάμπι
    23/02/2018 • 00:21

Έμεινε ζωντανή για πλέι οφ η Μάλαγα (video)

Με πολύ καλή άμυνα στο β' ημίχρονο, η Μάλαγα επικράτησε 83-69 της Μακάμπι στην Ανδαλουσία, διπλασιάσε τις νίκες της επί των Ισραηλινών και διατήρησε ζωντανές τις ελπίδες της για να "τρυπώσει" στην οκτάδα.

Ο Ζοάν Πλάθα
    21/02/2018 • 20:50

Τζοάν Πλάθα: «Υπερήφανος που είμαι στην Μάλαγα»

Ο Τζοάν Πλάθα στον αγώνα της Μάλαγα με την Μακάμπι (22/2. 21:45) θα συμπληρώσει 302 συμμετοχές και θα γίνει ο μακροβιότερος προπονητής στον πάγκο της ομάδας αφήνοντας πίσω του τον Σέρτζιο Σκαριόλο.

Ρεάλ-Μάλαγα
    16/02/2018 • 00:23

Ανατροπή και πρόκριση στο τέλος για Ρεάλ

Παρότι ήταν πίσω στο σκορ στη μεγαλύτερη διάρκεια του ματς, η Ρεάλ Μαδρίτης έκανε την ανατροπή στα τελευταία λεπτά, επικράτησε 89-84 της Ουνικάχα Μάλαγα και προκρίθηκε στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ισπανίας.

Μάλαγα-Εφές
    08/02/2018 • 23:22
    Χίμκι-Μάλαγα
    02/02/2018 • 21:42

Δια χειρός Γκιλ (video)

Ο Σβεντ αστόχησε στο τρίποντο, αλλά ο Γκιλ ήταν εκεί και με φόλοου σε «νεκρό χρόνο» χάρισε τη νίκη στη Χίμκι επί της Μάλαγα.

Χίμκι, πανηγυρική
    02/02/2018 • 21:33

Γκιλ at the buzzer! (video)

Με φόλλου στην εκπνοή ο Άντονι Γκιλ έσωσε την Χίμκι χαρίζοντας της την νίκη απέναντι στην μαχητική Μάλαγα με σκορ 68-66! Οι Ισπανοί προηγήθηκαν 63-68, αλλά έκλεισαν άσχημα το ματς.

Οι παίκτες της Μπασκόνια πανηγυρίζουν
    25/01/2018 • 23:34

Νίκη με υπογραφή Τίμα...

Η Μπασκόνια πέρασε από την έδρα της Μάλαγα (83-85) με τον Τίμα να πετυχαίνει το νικηφόρο καλάθι δύο δευτερόλεπτα πριν ακουστεί η κόρνα της λήξης.

Νέο κάζο για Μπαρσελόνα, θρίαμβος για Μάλαγα

Λίγες ημέρες μετά την ήττα της από τον Παναθηναϊκό, η Μπαρσελόνα υπέστη εντός έδρας ήττα από την Μάλαγα στο ισπανικό πρωτάθλημα, πιο εύκολα από ότι δείχνει το τελικό 73- 76. «Ξύπνησαν» στο τέλος οι γηπεδούχοι αλλά δεν κατάφεραν την ανατροπή από το -12 σε δύο λεπτά.

Ζαλγκίρις-Μάλαγα
    12/01/2018 • 22:29

Επέστρεψε στις νίκες η Ζάλγκιρις (video)

Δια χειρός Ουλάνοβας, που στη τελευταία επίθεση της Μάλαγα, έκοψε τον Μακάλουμ, η Ζάλγκιρις επέστρεψε στις νίκες με 79-77 επί της ισπανικής ομάδας, ανεβάζοντας το ρεκόρ της σε 11-6.

Μάλαγα-Βαλένθια
    04/01/2018 • 23:31

Πήρε το "θρίλερ" η Βαλένθια (video)

Η Βαλένθια πραγματοποίησε φοβερή επιστροφή και πέρασε με 85-83 από την Ανδαλουσία κόντρα στη Μάλαγα στον ισπανικό "εμφύλιο" της 16ης αγωνιστικής.

Μακάμπι - Μάλαγα
    28/12/2017 • 23:14
    Ο Μπρούκς της Μάλαγα πανηγυρίζει
    22/12/2017 • 23:51

Η μπίλια στο πράσινο...

Η Μάλαγα βρέθηκε με την πλάτη στον τοίχο, αλλά στο τέλος αντέδρασε και με επί μέρους σκορ 14-5 κατάφερε να κάμψει την αντίσταση της Αρμάνι Μιλάνο (74-71).