Ουνικάχα Μάλαγα
    07/12/2017 • 23:20

Η Μπασκόνια 88-82 την Ουνικάχα

Η Χώρα των Βάσκων επικράτησε της…. Ανδαλουσίας. Πιο απλά η Μπασκόνια στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Ευρωλίγκα επικράτησε στην φερνάντο Μπουέσα Αρίνα της Ουνικάχα Μάλαγα με 88-82.

Δηλώσεις Νέντοβιτς
    01/12/2017 • 23:51
    Ο Τζέιμς Γκιστ
    01/12/2017 • 23:45

Γκιστ: "Ηταν προσωπικό..." (video)

Ο Τζέιμς Γκιστ πλέον δεν βλέπει τη Μάλαγα σαν... κόκκινο πανί. Ο Αμερικανός άσος αποκάλυψε στον Δημήτρη καρύδα και στη Δώρα Παντέλη πως τα πρώτα χρόνια ήταν προσωπικό, αλλά τώρα δεν αντιμετωπίζει με αυτό τον τρόπο την πρώην ομάδα του.

Δηλώσεις Σαλίν
    01/12/2017 • 23:38

Σαλίν: "Δύσκολο να νικήσεις στο ΟΑΚΑ" (video)

Ο Σαλίν αφού γκρίνιαξε λίγο για τη διαιτησία, τόνισε πως είναι δύσκολο να νικήσεις τον Παναθηναϊκό στην έδρα του και πρόσθεσε στην κάμερα των καναλιών novasports, πως η Μάλαγα δεν έχει βρει ακόμα το ρυθμό που χρειάζεται για να νικάει σε αυτά τα παιχνίδια.

Δηλώσεις Μιλοσάβλιεβιτς
    01/12/2017 • 23:32
    Ο Γκιστ καρφώνει στο καλάθι της Μάλαγα
    01/12/2017 • 22:46

Την τιμώρησε ξανά ο Γκιστ (video)

Ο Παναθηναϊκός πάτησε γκάζι στο τελευταίο δεκάλεπτο και επιβλήθηκε της Μάλαγα με 82-71. Εκπληκτικός ο Γκιστ για ακόμα μία φορά κόντρα στην πρώην του ομάδα.

Ξέσπασε στη Μάλαγα η Ρεάλ

Η Ρεάλ Μαδρίτης μετά τη βαριά ήττα της προηγούμενης αγωνιστικής από την Μπασκόνια ξέσπασε στη Μάλαγα την οποία διέλυσε με σκορ 89-57.

Το καλάθι του Ουλάνοβας
    15/11/2017 • 00:16
    Μάλαγα-Ζαλγκίρις
    15/11/2017 • 00:12

Με buzzer beater η Ζαλγκίρις (video)

Εκπληκτικό ματς στην Ανδαλουσία, με τη Ζαλγκίρις Κάουνας να επιβιώνει κόντρα στη Μάλαγα, παίρνοντας τη νίκη με 85-83 στην παράταση, χάρη σε καλάθι του Ουλάνοβας με τη λήξη του ματς!

Μάλαγα-Ερυθρός Αστέρας
    10/11/2017 • 23:55

Εύκολα η Μάλαγα (video)

Η Ουνικάχα επικράτησε του Ερυθρού Αστέρα με 79-65 και έκανε το 3-3 στην Ευρωλίγκα.

Εφές-Μάλαγα
    03/11/2017 • 21:24

Βύθισε την Εφές

Η Μάλαγα με μεγάλη ανατροπή στα τελευταία επτά λεπτά κατάφερε να δραπετεύσει από την Πόλη βυθίζοντας στα….Τάρταρα την Εφές που παραμένει η μοναδική ομάδα χωρίς νίκη μετά από πέντε αγωνιστικές στην Ευρωλίγκα.