ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Strasbourg
    Ο Λαλά με πέναλτι άνοιξε το σκορ για τη Στρασμπούρ, αλλά η Παρί ισοφάρισε σε 1-1
    06/12/2018 • 00:14

Στάση "Μενό" για την Παρί!(video)

Όπως και πέρσι έτσι και φέτος, η Στρασμπούρ όρθωσε το ανάστημά της απέναντι στους πρωταθλητές, οι οποίοι δεν πήραν τη νίκη στην Αλσατία, μένοντας στο 1-1

Νέα «γκέλα» η Μονακό (video)

Ούτε ο Τιερί Ανρί δεν κατάφερε να σταματήσει τον... κατήφορο της Μονακό στη φετινή Ligue 1, καθώς ηττήθηκε 2-1 από τη Στρασμπούρ.

Νίκη με Ζερμέν στις καθυστερήσεις
    26/09/2018 • 22:10
    Απίθανο γκολ του Μήτρογλου στην προπόνηση της Μαρσέιγ!
    26/09/2018 • 16:40

«Ζεστάθηκε» εν όψει Στρασμπούρ ο Μήτρογλου (video)

Οι Μασσαλοί φιλοξενούν τους Αλσατούς το βράδυ της Τετάρτης (26/9) για το γαλλικό πρωτάθλημα με τον Έλληνα επιθετικό να αποθεώνεται από τους συμπαίκτες του για ένα απίθανο γκολ του στην προπόνηση!

H Λιλ πάει με φιλοδοξίες στο Μπορντό. Εκεί όπου την περασμένη σεζόν έχασε με σκορ 2-1
    26/09/2018 • 08:16

Γκολ, θέαμα και πιθανά απρόοπτα στα πρωταθλήματα Γαλλίας, Ιταλίας

Οι εμβόλιμες αγωνιστικές στα πρωταθλήματα της Ιταλίας, της Γαλλίας, της Ισπανίας και της Γερμανίας και το Λιγκ καπ Αγγλίας μας δίνουν λύσεις με βάση την δυναμική των ομάδων, το βάθος στο ρόστερ τους και βέβαια την ανάγκη να ψάξουν το κάτι παραπάνω

Τρίτο γκολ στο φετινό πρωτάθλημα για τον Εμιλιάνο Σάλα
    01/09/2018 • 23:10

Πρώτη νίκη για τη Ναντ! (video)

Η πρώτη ημέρα του φθινοπώρου έφερε και την πρώτη επιτυχία στη Ligue 1 για τα «Καναρίνια» που βρέθηκαν πίσω στο σκορ στην Αλσατία, ωστόσο επικράτησαν με 3-2 της Στρασμπούρ.

Πέτυχε γκολ απέναντι στην τέως ομάδα του ο Τεριέ
    24/08/2018 • 23:54

Επέστρεψε στις νίκες η Λιόν (video)

Οι Λιονέ αντέδρασαν μετά την ήττα απο τη Ρενς, επικρατώντας εντός έδρας της Στρασμπούρ με 2-0, έχοντας πολύ καλή αγωνιστική εικόνα στο δεύτερο ημίχρονο.

Αήττητη η Στρασμπούργκ
    19/08/2018 • 18:17

Βαθμό στο φινάλε με Γκεγ η Σεντ Ετιέν

Η Σεντ Ετιέν έπαιζε από το 18ο λεπτό με 10 ποδοσφαιριστές μετά την αποβολή του Σέρβου Σούμποτιτς, όμως κατάφερε να αποδράσει με βαθμό δύο λεπτά πριν από το τέλος με την αλλαγή Μακχτάρ Γκεγ που μπήκε στο 84' και μέσα σε 4 λεπτά σκόραρε.

«Γιορτινή» είσοδος στο Μπορντό.
    09/06/2018 • 11:57
    Μονακό, πανηγυρική
    09/03/2018 • 23:45
    Ο Ρανταμέλ Φαλκάο οδήγησε τη Μονακό σε μια εύκολη νίκη επί της Στρασμπούργκ για τον πρώτο γύρο της Ligue 1
    09/03/2018 • 08:00
    Ισόπαλες με σκορ 1-1 αναδείχθηκαν η Μονπελιέ με την Στρασμπούργκ στο αντίστοιχο ματς του πρώτου γύρου
    23/02/2018 • 09:36

Εμπνέουν εμπιστοσύνη οι επιθέσεις σε Κωνσταντινούπολη, Στρασβούργο, Γκενκ (video)

Η Γαλατάσαραϊ πάει για πρωτάθλημα και ματς σαν τον αποψινό τα θέλει. Ότι άλλο θα μοιάζει με "αυτοκτονία"! Μοιρασμένα πράγματα στην Γκενκ, όπου δεν πρέπει αν αγνοήσουμε τις ικανότητες της Αμβέρσας, και το Λίβινγκστον.

Οι παίκτες της Στρασμπούρ πανηγυρίζουν
    11/02/2018 • 18:12

Νίκη για Στρασμπούρ

Η Στρασμπούρ επικράτησε της Τρουά με 2-1 και επέστρεψε στις νίκες μετά από τα χαμένα παιχνίδια με Μπορντό και Λιλ.