ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Ηρακλής Χαλκίδας
    Ρενάν
    12/01/2017 • 16:52

Και επίσημα Ρενάν στην Χαλκίδα

Και με την υπογραφή πλέον είναι παίκτης του Ηρακλή Χαλκίδας ο Βραζιλιάνος πασέρ Paulo Renan Bertassoni. Ο Ρενάν είναι 32 ετών και έχει ύψος 1.85 μ. Έχει κάνει καριέρα στο πρωτάθλημα της χώρας του, αλλά και στην Ευρώπη, σε Πορτογαλία και Ιταλία.

Παμβοχαϊκός, Ηρακής
    08/01/2017 • 22:51

Στην τετράδα ο Παμβοχαϊκός, 3-1 τον Ηρακλή (video)

Επιστροφή στις νίκες και στην αισιοδοξία για τον Παμβοχαϊκό, επιστροφή στις ήττες και στον προβληματισμό για τον Ηρακλή Χαλκίδας. Οι "κιτρινομπλού" πέτυχαν την ένατη νίκη τους επικρατώντας στην Χαλκίδα του τοπικού Ηρακλή με 3-1 σετ (25-23, 15-25, 25-21, 25-09) σε ματς που παρακολουθήσαν 200 φίλοι του αθλήματος μεταξύ αυτών και ο τιμ μάνατζερ των Εθνικών ομάδων Μάριος Γκιούρδας με την σύζυγο του Μαρία Ντολαπτσή και την κόρη τους Έλενα.

31/12/2016 • 13:29
    Ηρακλής Χαλκίδας-Παναχαϊκή
    22/12/2016 • 22:40

Αποχώρησε ο Λιβαθινός, 3-0 ο Ηρακλής Χαλκίδας (video)

Την πρώτη του εντός έδρας νίκη πανηγύρισε ο Ηρακλής Χαλκίδας ο οποίος με πρωταγωνιστές τον Γκόρτσανιουκ και τον Τάπια και βασικό πασέρ τον Γαλιώτο αντί του Κασαμπαλή νίκησε την Παναχαϊκή 3-0 σετ (25-20, 25-23, 25-20).

LIVE: Ηρακλής Χαλκίδας - Φοίνικας Σύρου

Ο Ηρακλής Χαλκίδας υποδέχεται τον Φοίνικα Σύρου για την ένατη αγωνιστική της Volley League και το Novasports.gr σας δίνει τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε ζωντανά και αποκλειστικά την αναμέτρηση.

Ηρακλής
    10/12/2016 • 23:00

Block και 3-1 ο Ηρακλής με Γάτση (video)

Με 15 συνολικά μπλοκ, 13 πόντους του Γάτση και με τον Καλαντάντζε να παίζει μόνο στα δύο τελευταία σετ ο Ηρακλής νίκησε 3-1 σετ (25-22, 23-25, 25-20, 25-19) τον μαχητικό Ηρακλή Χαλκίδας που για άλλη μία φορά έφτασε κοντά στην κατάκτηση ενός βαθμού αλλά στις λεπτομέρειες δεν τα κατάφερε.

Κηφισιά - Ηρακλής Χαλκίδας
    04/12/2016 • 22:11

Τράβηξε 47 ο Γιορντάνοφ, 3-1 η Κηφισιά (video)

Και στον ...ύπνο του θα συνεχίσει να παίρνει πόντους απόψε ο Γιορντάνοφ. Ο Βούλγαρος διαγώνιος είχε 47 πόντους στο ματς με τον Ηρακλή στην Χαλκίδα και οδήγησε την Κηφισιά εξ του ασφαλούς στο πρώτο εκτός έδρας τρίποντο με νίκη 3-1 σετ (21-25, 25-21, 38-36, 25-20).

Παναθηναϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας
    26/11/2016 • 22:41

Στο ρελάντι με Μεργκαρέχο και Τσίροβιτς ο Παναθηναϊκός (video)

Από τα άκρα ήρθε η νίκη με 3-0 σετ (25-14, 25-21, 25-20) για τον Παναθηναϊκό επί του Ηρακλή Χαλκίδας. Η ομάδα του Δημήτρη Ανδρεόπουλου με μόλις 15 λάθη και κορυφαίους του Τσίροβιτς και Μεργκαρέχο, δεν έδωσε δικαιώματα στην ομάδα της Χαλκίδας.

12/11/2016 • 22:44
    ΠΑΟΚ-Ηρακλής Χαλκίδας
    09/11/2016 • 21:43

Τρίτο τρίποντο με Τακουρίδη ο ΠΑΟΚ (video)

Με αλάνθαστο και άκοπο Τακουρίδη (7/7 επιθέσεις) και με σούπερ υποδοχή (56%) ο ΠΑΟΚ νίκησε τον Ηρακλή Χαλκίδας με 3-0 σετ (25-22, 25-15, 28-26) και σημείωσε την τρίτη του νίκη σε αγώνα που ολοκλήρωσε την 3η αγωνιστική.

29/10/2016 • 21:45

Πρώτο τρίποντο από το ...κέντρο του Εθνικού στην Χαλκίδα (video)

Με αλλαγή "κλειδί" τον νεαρό Χατζόπουλο στο δεύτερο σετ και με τοπ σκόρερ τον Στίγγα (18π.) ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης αν και έχασε στην Χαλκίδα το πρώτο σετ από τον γηπεδούχο Ηρακλή πήρε τα τρία επόμενα και με 3-1 σετ (19-25, 25-17, 25-15, 25-23) πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στην Volleyleague.

Παμβοχαϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας
    26/10/2016 • 11:52
    Παμβοχαικός
    22/10/2016 • 23:09

Με Γκράχαμ τρίποντο ο Παμβοχαικός (video)

Με τον κεντρικό του Γκράχαμ να σκεπάζει το φιλέ (12/15 επιθέσεις, 5 μπλοκ), τον Τζελάτι να τελειώνει κόντρα επιθέσεις ο Παμβοχαϊκός νίκησε 3-1 σετ (25-18, 19-25, 25-22, 25-20) τον Ηρακλή Χαλκίδας και ξεκίνησε με τρίποντο το πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».

06/11/2018 • 16:34