ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    31/12/2016 • 13:29
    Ηρακλής Χαλκίδας-Παναχαϊκή
    22/12/2016 • 22:40

Αποχώρησε ο Λιβαθινός, 3-0 ο Ηρακλής Χαλκίδας (video)

Την πρώτη του εντός έδρας νίκη πανηγύρισε ο Ηρακλής Χαλκίδας ο οποίος με πρωταγωνιστές τον Γκόρτσανιουκ και τον Τάπια και βασικό πασέρ τον Γαλιώτο αντί του Κασαμπαλή νίκησε την Παναχαϊκή 3-0 σετ (25-20, 25-23, 25-20).

LIVE: Ηρακλής Χαλκίδας - Φοίνικας Σύρου

Ο Ηρακλής Χαλκίδας υποδέχεται τον Φοίνικα Σύρου για την ένατη αγωνιστική της Volley League και το Novasports.gr σας δίνει τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε ζωντανά και αποκλειστικά την αναμέτρηση.

Ηρακλής
    10/12/2016 • 23:00

Block και 3-1 ο Ηρακλής με Γάτση (video)

Με 15 συνολικά μπλοκ, 13 πόντους του Γάτση και με τον Καλαντάντζε να παίζει μόνο στα δύο τελευταία σετ ο Ηρακλής νίκησε 3-1 σετ (25-22, 23-25, 25-20, 25-19) τον μαχητικό Ηρακλή Χαλκίδας που για άλλη μία φορά έφτασε κοντά στην κατάκτηση ενός βαθμού αλλά στις λεπτομέρειες δεν τα κατάφερε.

Κηφισιά - Ηρακλής Χαλκίδας
    04/12/2016 • 22:11

Τράβηξε 47 ο Γιορντάνοφ, 3-1 η Κηφισιά (video)

Και στον ...ύπνο του θα συνεχίσει να παίρνει πόντους απόψε ο Γιορντάνοφ. Ο Βούλγαρος διαγώνιος είχε 47 πόντους στο ματς με τον Ηρακλή στην Χαλκίδα και οδήγησε την Κηφισιά εξ του ασφαλούς στο πρώτο εκτός έδρας τρίποντο με νίκη 3-1 σετ (21-25, 25-21, 38-36, 25-20).

Παναθηναϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας
    26/11/2016 • 22:41

Στο ρελάντι με Μεργκαρέχο και Τσίροβιτς ο Παναθηναϊκός (video)

Από τα άκρα ήρθε η νίκη με 3-0 σετ (25-14, 25-21, 25-20) για τον Παναθηναϊκό επί του Ηρακλή Χαλκίδας. Η ομάδα του Δημήτρη Ανδρεόπουλου με μόλις 15 λάθη και κορυφαίους του Τσίροβιτς και Μεργκαρέχο, δεν έδωσε δικαιώματα στην ομάδα της Χαλκίδας.

12/11/2016 • 22:44
    ΠΑΟΚ-Ηρακλής Χαλκίδας
    09/11/2016 • 21:43

Τρίτο τρίποντο με Τακουρίδη ο ΠΑΟΚ (video)

Με αλάνθαστο και άκοπο Τακουρίδη (7/7 επιθέσεις) και με σούπερ υποδοχή (56%) ο ΠΑΟΚ νίκησε τον Ηρακλή Χαλκίδας με 3-0 σετ (25-22, 25-15, 28-26) και σημείωσε την τρίτη του νίκη σε αγώνα που ολοκλήρωσε την 3η αγωνιστική.

29/10/2016 • 21:45

Πρώτο τρίποντο από το ...κέντρο του Εθνικού στην Χαλκίδα (video)

Με αλλαγή "κλειδί" τον νεαρό Χατζόπουλο στο δεύτερο σετ και με τοπ σκόρερ τον Στίγγα (18π.) ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης αν και έχασε στην Χαλκίδα το πρώτο σετ από τον γηπεδούχο Ηρακλή πήρε τα τρία επόμενα και με 3-1 σετ (19-25, 25-17, 25-15, 25-23) πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στην Volleyleague.

Παμβοχαϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας
    26/10/2016 • 11:52
    Παμβοχαικός
    22/10/2016 • 23:09

Με Γκράχαμ τρίποντο ο Παμβοχαικός (video)

Με τον κεντρικό του Γκράχαμ να σκεπάζει το φιλέ (12/15 επιθέσεις, 5 μπλοκ), τον Τζελάτι να τελειώνει κόντρα επιθέσεις ο Παμβοχαϊκός νίκησε 3-1 σετ (25-18, 19-25, 25-22, 25-20) τον Ηρακλή Χαλκίδας και ξεκίνησε με τρίποντο το πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».