ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Ηρακλής Χαλκίδας
    01/04/2017 • 22:29
    26/03/2017 • 20:19

"Διπλό" της Χαλκίδας στην Πάτρα (video)

Ραντεβού το προσεχές γήπεδο και πάλι στην Πάτρα έδωσαν Παναχαϊκή και Ηρακλής Χαλκίδας με την φιλοξενούμενη ομάδα να πηγαίνει με ψυχολογικό αβαντάζ στα πλέι άουτ μετά τη νίκη της με 3-2 σετ (25-23, 19-25, 15-25, 27-25, 15-10).

Οι παίκτες του Κύζικου
    12/03/2017 • 11:36
    Φοίνικας - Ηρακλής Χαλκίδαςς
    08/03/2017 • 22:50

Σούπερ Ρεϊνάλντο, 3-0 ο Φοίνικας (video)

Με κορυφαίο τον Βραζιλιάνο Ρεϊνάλντο ο Φοίνικας με πολύ καλή εμφάνιση νίκησε τον Ηρακλή Χαλκίδας 3-0 σετ (25-19, 25-12, 25-22) και επέστρεψε στις νίκες μετά από τρεις συνεχόμενες ήττες.

04/03/2017 • 23:38
    26/02/2017 • 08:08

"Βόμβα" στην Κηφισιά από τον Ηρακλή (video)

Άστραψε και βροντηξε ο Ηρακλής Χαλκίδας στο Ζηρίνειο και παρότι βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ νίκησε την κουρασμένη Κηφισιά με 3-2 σετ (22-25, 25-19, 19-25, 30-28, 15-12) και βρέθηκε μόνος στην ένατη θέση της βαθμολογίας.

Ηρακλής Χαλκίδας-Ολυμπιακός
    22/02/2017 • 23:52

Με Αγκάμεζ πέρασε από την Χαλκίδα ο Ολυμπιακός

Όπως στο ματς πρωταθλήματος, έτσι και στο Κύπελλο, ο Ολυμπιακός μπορεί να έχασε σετ από τον Ηρακλή Χαλκίδας, αλλά με τη νίκη του 3-1 σετ (25-18, 24-26, 25-15, 25-21) πέρασε στο φάιναλ φορ όπου κόντρα στον ΠΑΟΚ καλείται να υπερασπιστεί τον τίτλο του.

Φάση από το παιχνίδι Ηρακλής Χαλκίδας-Παναθηναϊκός
    18/02/2017 • 23:12

Επιβλητικός στην Χαλκίδα ο Παναθηναϊκός (video)

Τι και αν απουσίαζε ο Κουβανός Μελγκαρέχο. Ο Παναθηναϊκός με τον Δημητριάδη στα άκρα ήταν και πάλι σοβαρός και πέρασε ατσαλάκωτος από την Χαλκίδα επικρατώντας με άνεση 3-0 σετ (25-23, 25-15, 25-19) του Ηρακλή.

Ολυμπιακός-Ηρακλής Χαλκίδας
    12/02/2017 • 21:36

Συνεχίζει ακάθεκτος ο Ολυμπιακός (video)

Μια ακόμη νίκη, την 16η, πρόσθεσε στο ενεργητικό του ο Ολυμπιακός. Οι «ερυθρόλευκοι» χωρίς τους Λίμπερμαν Αγκάμεζ, Ντίμα Φιλίποφ, Τζάστιν Νταφ νίκησε άνετα 3-0 σετ (25-12, 25-18, 25-19) τον Ηρακλή Χαλκίδας που δεν μπόρεσε να κοιτάξει στα μάτια τον αντίπαλό της.

08/02/2017 • 23:17

Η Χαλκίδα νίκησε την Θεσσαλονίκη

Στην κοντρα των ομάδων του Ηρακλή, αυτός της Χαλκίδας νίκησε 3-2 σετ (25-21, 25-27, 20-25, 25-23, 15-11) αυτόν της Θεσσαλονίκης και πέρασε στους "8" όπου θα φιλοξενήσει στην έδρα του τον Ολυμπιακό.

04/02/2017 • 22:18
    ΠΑΟΚ
    22/01/2017 • 22:26

Όρθιος στην Χαλκίδα ο ΠΑΟΚ με Τακουρίδη και Σαφράνοβιτς (video)

Με παίκτη της τελευταίας στιγμής τον Σαφράνοβιτς, αποτελεσματικό τον Τακουρίδη και ποιοτικό Ντάντε ο ΠΑΟΚ "ίδρωσε" αλλά νίκησε με 3-1 σετ (25-17, 20-25, 25-17, 25-22) τον Ηρακλή Χαλκίδας που παρά τις απουσίες των Τάπια και Ρενάν στάθηκε καλά στα δύο δύο πρώτα σετ αλλά δεν πήρε κάποιο βαθμό και έμεινε στους 6 μαζί με την Κύζικο Νέας Περάμου.

Εθνικός-Ηρακλής
    14/01/2017 • 23:47

Τρίποντο οκτάδας για τον Εθνικό, 3-1 τον Ηρακλή (video)

Άλμα οκτάδας για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης ο οποίος αν και βρέθηκε να χάνει 1-0 από τον Ηρακλή, νίκησε 3-1 σετ (20-25, 25-21, 25-22, 25-13) και πήρε ένα ακόμα σημαντικό τρίποντο που τον εδραιώνει στην πρώτη 8αδα της κανονικής περιόδου.

Ρενάν
    12/01/2017 • 16:52

Και επίσημα Ρενάν στην Χαλκίδα

Και με την υπογραφή πλέον είναι παίκτης του Ηρακλή Χαλκίδας ο Βραζιλιάνος πασέρ Paulo Renan Bertassoni. Ο Ρενάν είναι 32 ετών και έχει ύψος 1.85 μ. Έχει κάνει καριέρα στο πρωτάθλημα της χώρας του, αλλά και στην Ευρώπη, σε Πορτογαλία και Ιταλία.

Παμβοχαϊκός, Ηρακής
    08/01/2017 • 22:51

Στην τετράδα ο Παμβοχαϊκός, 3-1 τον Ηρακλή (video)

Επιστροφή στις νίκες και στην αισιοδοξία για τον Παμβοχαϊκό, επιστροφή στις ήττες και στον προβληματισμό για τον Ηρακλή Χαλκίδας. Οι "κιτρινομπλού" πέτυχαν την ένατη νίκη τους επικρατώντας στην Χαλκίδα του τοπικού Ηρακλή με 3-1 σετ (25-23, 15-25, 25-21, 25-09) σε ματς που παρακολουθήσαν 200 φίλοι του αθλήματος μεταξύ αυτών και ο τιμ μάνατζερ των Εθνικών ομάδων Μάριος Γκιούρδας με την σύζυγο του Μαρία Ντολαπτσή και την κόρη τους Έλενα.

19/09/2018 • 10:52