ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    26/01/2017 • 17:09
    Ηρακλής
    21/01/2017 • 22:32

Με Χριστόφα τρίποντο ο Ηρακλής, αυτοκτόνησε η Κύζικος (video)

Στην γεμάτη Μίκρα με τους φίλους του Ηρακλή να στηρίζουν έμπρακτα την ομάδα τους στην δύσκολη περίοδο που διανύει ο "γηραιός" νίκησε 3-1 σετ (25-21, 23-25, 25-21, 30-28) την Κύζικο και κρατήθηκε στην 4η θέση μαζί με τον Φοίνικα και την Κηφισιά και έναν βαθμό μπροστά από τον Παμβοχαϊκό.

21/12/2016 • 20:37

Με Στιβαχτή ο Ολυμπιακός, 3-0 την Κύζικο (video)

Με τον Στιβαχτή στην πάσα αντί του Φιλίποφ και με τον Μπόσκαν να μην δίνει ανάσα στους βασικούς του, ο Ολυμπιακός ολοκλήρωσε αήττητος τον Α΄ γύρο της Volleyleague επικρατώντας 3-0 σετ (25-19, 25-20, 25-14) της Κύζικου.

Κύζικος
    18/12/2016 • 22:14
    ΠΑΟΚ-Κύζικος
    15/12/2016 • 00:13

ΠΑΟΚ express, 3-0 την Κύζικο χωρίς Ντάντε (video)

Με τον Ντάντε θεατή στον πάγκο και με MVP τον αντικαταστάτη του Σωτηρίου, ο ΠΑΟΚ χρειάστηκε μόλις 65 λεπτά για να νικήσει άνετα 3-0 σετ (25-17, 25-13, 25-11) την Κύζικο στην Πυλαία.

Κύζικος-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
    10/12/2016 • 22:42

Με super μπλοκ, τρίποντο ο Εθνικός (video)

Μπλόκ (10 σύνολο) στην Κύζικο ύψωσε ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης και με τοπ σκόρερς τους Βανέγκας και Παλέντζα (από 16 πόντους έκαστος) ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης νίκησε 3-0 σετ (25-23, 25-20, 25-22), πήρε την τέταρτη νίκη στο πρωτάθλημα, δεύτερη εκτός έδρας, που τον ανεβάζει στην 7η θέση και στους 11 βαθμούς μαζί με τον Φοίνικα Σύρου.

Παμβοχαϊκός
    03/12/2016 • 20:29

«Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε» ο Παμβοχαϊκός (video)

Με τον αέρα της καλύτερης ομάδας ο Παμβοχαϊκός έκανε επίδειξη δύναμης κόντρα στην Κύζικο στο Βραχάτι. Η ομάδα του Δεληκώστα χρειάστηκε 76 μόλις λεπτά για να νικήσει 3-0 σετ (25-16, 25-19, 25-23) την Κύζικο έχοντας όπλο το σερβίς και την επίθεση.

Παναχαϊκή
    26/11/2016 • 22:31

Άνετα η Παναχαϊκή την Κύζικο (video)

Με ηγέτες τους Σορμάζ και Ρεκ η Παναχαϊκή έφτασε στην πρώτη της εκτός έδρας νίκη, δεύτερη στο πρωτάθλημα, επικρατώντας της Κύζικου στο Ρέντη με 3-0 σετ (25-21, 25-17, 25-18).

Kύζικος Νέας Περάμου
    19/11/2016 • 23:30
    Φοίνικας Σύρου - Κύζικος Νέας Περάμου
    12/11/2016 • 22:32

Τρίποντο Φοίνικα με σούπερ Σούρδι (video)

Με τον Άλβι Σούρδι να είναι αποτελεσματικός και τον Αλέξανδρο Χήρα να κάνει τη ...δουλειά στο φιλέ ο Φοίνικας πέτυχε την τρίτη του εντός έδρας νίκη στην Volley League.

Ηρακλής
    05/11/2016 • 21:39

Αήττητος και στο Λουτράκι ο Ηρακλής (video)

Περισσότερο με τη φανέλα και λιγότερο με την απόδοσή του ο Ηρακλής νίκησε 3-1 σετ (18-25, 25-18, 25-22, 25-19) την Κύζικο στο Λουτράκι και πήρε το τρίτο τρίποντο σε ισάριθμους αγώνες στο πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».