ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Κύμη Seajets
    Φιλικό για Κύμη και Ρέθυμνο
    23/02/2018 • 23:25

Σε φιλικό αγώνα θα αναμετρηθούν το Σάββατο (24/2, 18:15), Κύμη και Ρέθυμνο στο κλειστό της Χαλκίδας, εκμεταλλευόμενοι την διακοπή του πρωταθλήματος.

Κύμη - ΠΑΟΚ
    19/02/2018 • 16:25

Απάντησε στον ΠΑΟΚ η Κύμη

Ο ισχυρός άνδρας της Κύμης, Αλέξανδρος Θεοδώρου, απάντησε στην ανακοίνωση του ΠΑΟΚ για το μεταξύ τους παιχνίδι.

Κύμη - ΠΑΟΚ
    15/02/2018 • 20:33
    Ο Γιάννης Καστρίτης
    04/02/2018 • 23:39

Καστρίτης: «Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό και στους παίκτες μας»

Ικανοποιημένος εμφανίστηκε ο Γιάννης Καστρίτης στις δηλώσεις του μετά το τέλος του αγώνα με τον Ολυμπιακό. Ο προπονητής της Κύμης, έδωσε συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό, αλλά και στους παίκτες του για την ανταγωνιστικότητα που επέδειξαν για περισσότερα από 30 λεπτά.

Nίκη για τον Ολυμπιακό.
    04/02/2018 • 18:25

Ένα δεκάλεπτο ήταν αρκετό στον Ολυμπιακό

Ο Ολυμπιακός για 30 λεπτά τα βρήκε «σκούρα» από την Κύμη, όμως με πρωταγωνιστή τον Μιλουτίνοφ στην τελευταία περίοδο, πήρε την νίκη με 93-77 και πλέον σκέφτεται τον αγώνα με την Ρεάλ στην Μαδρίτη.

Μαργέλης
    30/01/2018 • 18:45
    Κύμη - Λαύριο
    27/01/2018 • 18:30

Πήρε τη νίκη η Κύμη

Το Λαύριο δέχτηκε δεύτερη σερί ήττα, αφού ηττήθηκε στην έδρα της Κύμης με 94-81.

Καστρίτης: «Πολύ σημαντική νίκη»

Η αυταπάρνηση των παικτών του και η ενέργεια που έβγαλαν στον αγώνα με τον Κόροιβο, στάθηκε ο τεχνικός της Κύμης στις δηλώσεις του μετά το τέλος του αγώνα.

Κόροιβος-Κύμη
    13/01/2018 • 18:36

Πέρασε από την Αμαλιάδα η Κύμη

Η Κύμη έχει βρει ρυθμό το τελευταίο διάστημα και τα απέδειξε με μια ακόμα νίκη, στην Αμαλιάδα επί του Κόροιβου με 73-59. Πλέον η ομάδα της Εύβοιας μετρά 5 νίκες σε 12 αγώνες και ατενίζει το μέλλον με αισιοδοξία.

Ο Χάρης Γιαννόπουλος στο Ρέθυμνο-Κύμη
    30/12/2017 • 20:31

Με Γιαννόπουλο εκτελεστή το Ρέθυμνο

Ο Χάρης Γιαννόπουλος σταμάτησε στους 22 πόντους και οδήγησε το Ρέθυμνο στη νίκη με 83-73 κόντρα στην Κύμη, με τους Κρητικούς να νικούν για τρίτη φορά στα τέσσερα τελευταία ματς.

Ανάσα για Κύμη

Την δεύτερή της νίκη στην Basket League πανηγύρισε η Κύμη επί των Τρικάλων, και μάλιστα εκτός έδρας.