ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
DE Graafschap
    ΠΑΟΚ
    16/07/2018 • 17:27

Έφυγε νικητής από την Ολλανδία ο ΠΑΟΚ (video)

Ο ΠΑΟΚ νίκησε την Ντε Χράαφτσαπ με 2-1 στην πρόβα του ενόψει Τσάμπιονς Λιγκ. Τα γκολ της νίκης πέτυχαν Λέο Μάτος και Πρίγιοβιτς σε ένα ματς που και η αντίπαλος βοήθησε να έχει ένταση καθώς έπαιξε αρκετά δυνατά.

Επέστρεψε στα «σαλόνια» η Ντε Χράαφσχαπ.
    20/05/2018 • 20:03
    Φέγενορντ-Ντε Γκράαφσαπ
    19/03/2016 • 12:33

Το Φέγενορντ-Ντε Γκράαφσαπ στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση της Φέγενορντ με την Ντε Γκράαφσαπ για τη 28η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος (20:45).

Φερμέι, Ντε Γκράαφστσαπ
    12/03/2016 • 00:01

Ελπίζει με "τριάρα"

Την έδρα της εκμεταλλεύτηκε η Ντε Γκράαφσαπ, που επιβλήθηκε 3-0 της Ρόντα στην αυλαία της 27ης αγωνιστικής της Ερεντιβίζιε.

21/02/2016 • 15:38

Βαθμός σωτηρίας για Ντε Γκράαφστσαπ

Ωραίο ματς έγινε στο "Ντε Βέιφερμπεχ" με τη Φιτέσε να προηγείται 1-0 της Ντε Γκράαφστσαπ, τους γηπεδούχους να κάνουν την ανατροπή, αλλά να ισοφαρίζονται στο 84' διαμορφώνοντας το τελικό 2-2.

Αϊντχόφεν-Ντε Γκράαφσαπ
    30/01/2016 • 09:29

Το Αϊντχόφεν-Ντε Γκράαφσαπ στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε σε live streaming, μέσω της Web TV του Novasports.gr, την αναμέτρηση της Αϊντχόφεν με την Ντε Γκράαφσαπ, για την 21η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος (20:45).

Μπαζόερ
    20/12/2015 • 19:59
    27/11/2015 • 23:27

«Σεφτέ» στο φινάλε η Χράαφσαπ

Καμπουούρ και Χράαφσαπ ήταν οι μόνες ομάδες που δεν είχαν πανηγυρίσει νίκη μετά από 14 παιχνίδια στην Ολλανδία, με τη δεύτερη να είναι αυτή που τελικά πήρε το πρώτο της τρίποντο με 3-2.

01/11/2015 • 00:34
    04/10/2015 • 15:52

Ξύπνησε και νίκησε η Φέγενορντ

Μετά από έναν κακό πρώτο ημίχρονο, το οποίο την βρήκε πίσω στο σκορ μόνο με 1-0, η Φέγενορντ συνήλθε στην επανάληψη και κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης (2-1), χάρις και στην ευγενική χορηγία του τερματοφύλακα της Ντε Γκράαφστσαπ.

04/10/2015 • 09:29
    27/09/2015 • 15:52

Πρώτος βαθμός στο φινάλε για Χράαφσχαπ

Μετά από έξι σερί ήττες, η Χράαφσχαπ πήρε τον πρώτο της βαθμό στην Έρεντιβιζιε κόντρα στη Βίλεμ για την 7η αγωνιστική, καταφέρνοντας να ισοφαρίσει 2-2 στο 90’.