ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΑ.Ο. ΚέρκυραΠλατανιάςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Μαρκόπουλο ΑΟ
    Ολυμπιακός-Μαρκόπουλο
    28/03/2018 • 21:05

Καλπάζει αήττητος ο Ολυμπιακός

Για 19η συνεχόμενη αγωνιστική ο Ολυμπιακός κράτησε το αήττητο. Οι «ερυθρόλευκες» επικράτησαν με 3-0 σετ (25-18, 25-10, 25-13) του Μαρκόπουλου στο «Μελίνα Μερκούρη» ολοκληρώνοντας έτσι την 19η αγωνιστική της Volleyleague Γυναικών.

Φάση από το παιχνίδι Μακεδόνες-Μαρκόπουλο
    20/12/2017 • 23:45

Ίδρωσαν... οι Μακεδόνες, 3-2 Το Μαρκόπουλο

Με το πλέον θετικό πρόσημο, την τρίτη θέση στην βαθμολογία με 23 συνολικά βαθμούς και με απολογισμό 8 νίκες και 2 μόλις ήττες, έκλεισαν τον πρώτο γύρο οι Μακεδόνες. Η ομάδα έκπληξη της φετινής χρονιάς, δυσκολεύτηκε να νικήσει στην αυλαία του 2017, 3-2 σετ το Μαρκόπουλο.

Ολυμπιακός
    02/12/2017 • 22:34
    Α.Ο. Θήρας-Α.Ο. Μαρκόπουλου
    15/11/2017 • 23:39

Με τα άκρα ο ΑΟ Θήρας 3-0 το Μαρκόπουλο

Με τις Γενιτσαρίδη και Πότοκαρ να ξεχωρίζουν ο ΑΟ Θήρας νίκησε 3-0 σετ (25-17, 25-11, 25-23) και το Μαρκόπουλο και έφθασε τις 4 νίκες σε 5 ματς, μετρώντας 12 βαθμούς.

Πανναξιακός
    04/03/2017 • 21:30
    Οι παίκτριες του πανναξιακού πανηγυρίζουν
    18/02/2017 • 23:43

Επιτυχημένη πρόβα ημιτελικού για τον Πανναξιακό

Με άριστα 10 και με κορυφαία την Οικονομίδου πέρασε το τεστ ενόψει του επικείμενου ημιτελικού Κυπέλλου ο Πανναξιακός. Η ομάδα της Νάξου επικράτησε με 3-0 σετ (25-20, 25-22, 25-21) του ΑΟ Μαρκοπούλου λίγες μέρες πριν οι δύο ομάδες ανταμώσουν στο φιλέ της Γλυφάδας στον ημιτελικό Κυπέλλου.

Μαρκόπουλο, βόλεϊ γυναικών, ομαδική
    15/02/2017 • 23:54
      Μαρκόπουλο-Μακεδόνες Αξιού
      12/02/2017 • 00:13

Οι Μακεδόνες προσπέρασαν το Μαρκόπουλο

Στις λεπτομέρειες οι Μακεδόνες νίκησαν 3-0 σετ (26-24, 25-23, 27-25) το Μαρκόπουλου στα Μεσόγεια και με το «τρίποντο» αυτό έφτασαν τους 26 βαθμούς (6η θέση) αφήνοντας πίσω τον αντίπαλο τους στους 25 βαθμούς (7η θέση).

ΑΟ Θήρας
      18/01/2017 • 22:47

Δύσκολα 3-2 ο ΑΟ Θήρας το Μαρκόπουλο

Με τον σκαμπανεβάσματα στην απόδοση του ο ΑΟ Θήρας χρειάστηκε ται μπρεικ για πάρει δίποντο νίκης κόντρα στο δυναμικό Μαρκόπουλο για την 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1 γυναικών.

Μαρκόπουλο βόλεϊ γυναικών
      17/12/2016 • 22:33

Άνετο τρίποντο για το Μαρκόπουλο

Με νίκη έκλεισε το 2016 το Μαρκόπουλο. Η ομάδα του Νικολάκη επέστρεψε στις νίκες επικρατώντας με 3-0 σετ (25-17, 25-10, 25-18) του Αίαντα Ευόσμου στα Μεσόγεια.

Άρης βόλεϊ γυναικών
      10/12/2016 • 22:16

Με Κις 3-1 ο Άρης το Μαρκόπουλο

Γούρικη ήταν η πρεμιέρα της Κάταλιν Κις στον Άρη. Η πρώην παίκτρια της Ηλιούπολης έκανε ποδαρικό με το δεξί και οδήγησε τον Άρη στη νίκη με 3-1 σετ επί του Μαρκόπουλου και πλέον οι "κιτρινόμαυρες" βρίσκονται μόνες στην 5η θέση της βαθμολογίας.

Πανναξιακός
      07/12/2016 • 23:23

Κοντά στους «αιώνιους» ο Πανναξιακός

Με 3-1 σετ πέρασε από το Μαρκόπουλο ο Πανναξιακός σε εξ αναβολής ματς για την 7η αγωνιστική της Α1 βόλεϊ γυναικών, πλησιάζοντας τους πρωτοπόρους Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό.

Μαρκόπουλο, βόλεϊ γυναικών, πανηγυρική
      03/12/2016 • 23:42

Δύσκολα το Μαρκόπουλο με την Ηλιούπολη

Πιο δύσκολα από ότι δείχνει το τελικό 3-1 σετ (27-29, 25-21, 25-10, 26-24) το Μαρκόπουλο νίκησε την Ηλιούπολη σε ένα από τα πιο ενδιαφέροντα ματς της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 γυναικών.

27/11/2016 • 18:58

"Περίπατο" με Μαρκόπουλο ο Παναθηναϊκός

Την πιο εύκολη νίκη μετά από 8 αγώνες πέτυχε ο Παναθηναϊκός επικρατώντας 3-0 σετ (25-18, 25-13, 25-17) του Α.Ο Μαρκοπούλου στο κλειστό του Μετς με την πρωτοπόρο ομάδα του Δημήτρη Καζάζη να επιστρέφει στις νίκες.

Μαρκόπουλο
      19/11/2016 • 21:47

Προσπέρασε τους Μακεδόνες το Μαρκόπουλο

Με τρίποντο με 3-1 σετ (23-25, 29-27, 25-18, 25-14) πέρασε από τους Μακεδόνες το Μαρκόπουλο που σημείωσε την τρίτη συνεχόμενη νίκη, ενώ ταυτόχρονα υποχρέωσε τους Μακεδόνες στην πρώτη τους εντός έδρας ήττα τη φετινή σεζόν.