ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Πανναξιακός ΑΟΝ
    Πανναξιακός
    26/11/2016 • 20:46

Χαλαρά 3-0 ο Πανναξιακός

Την πιο εύκολη νίκη του στις πρώτες 8 αγωνιστικές πέτυχε ο Πανναξιακός ο οποίος δεν …ίδρωσε για να νικήσει άνετα 3-0 σετ (25-11, 25-16, 25-17) της Ελπίδας Αμπελοκήπων στο ΔΑΚ Νάξου.

Θήρα-Πανναξιακός
    12/11/2016 • 23:46

Σαντορίνη - Νάξος σημειώσατε 1...

Με νίκη της Σαντορίνης ολοκληρώθηκε η «ναυμαχία» της 5η αγωνιστικής με την Νάξο. Ο Α.Ο Θήρας κράτησε το αήττητο της έδρας του επικρατώντας με 3-1 σετ (25-22, 19-25, 25-17, 25-20) του Πανναξιακού, υποχρεώνοντάς την ομάδα της Νάξου στην πρώτη ήττα της στο φετινό πρωτάθλημα.

Πανναξιακός - ΑΕΚ
    09/11/2016 • 17:50

Άχαστος ο Πανναξιακός, χωρίς σετ η ΑΕΚ

Με τον αέρα της καλύτερης ομάδας ο Πανναξιακός έστησε τέταρτο συνεχόμενο πάρτι στην Α1 Γυναικών επικρατώντας εύκολα της ΑΕΚ με 3-0 σετ (25-9, 25-17, 25-18) στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής.

Πανναξιακός
    04/09/2016 • 18:09
    Ερνάντες
    09/07/2016 • 22:54

Στον Πανναξιακό η Ερνάντες

Μια πολύ αξιόλογη μεταγραφή πραγματοποίησε ο Πανναξιακός, που γνωστοποίησε την απόκτηση της 23χρονης Κουβανής διεθνούς ακραίας Τζένιφερ Γιανέτ Άλβαρες Ερνάντες.

Η Μαργκαρίτα Ροντρίγκες Λόπες στον Πανναξιακό.
    07/07/2016 • 13:51

"Μπόμπερ" από την Κούβα στη Νάξο

Την υπογραφή της βασικής διαγωνίου της Εθνικής Κούβας εξασφάλισε ο Πανναξιακός ο οποίος ενισχύεται σημαντικά για τη νέα περίοδο.

Η ομάδα του Πανναξιακού
    30/06/2016 • 18:45

Στη Ρωσία μετακομίζει ο Πανναξιακός

Δύο χρόνια μετά τον αποκλεισμό του από την Ουραλότσκα ο Πανναξιακός θα επιστρέψει στη Ρωσία για να αναζητήσει καλύτερη ευρωπαική τύχη στο Τσάλεντζ Καπ συνεχίζεται με άλλη μια ρώσικη ομάδα.

Η Μαρία Οικονομίδου
      19/05/2016 • 17:52

Από την Σαντορίνη στην Νάξο η Οικονομίδου

Στα φιλέ της Νάξου θα μπλοκάρει η Μαρία Οικονομίδου. Μια μέρα μετά την αποχώρησή της από τον ΑΟ Θήρας η 24χρονη Σαλονικιά μπλοκέρ συμφώνησε με τον Πανναξιακό με την διοίκηση της ομάδας να την καλωσορίζουν επισήμως.

ΟΣΦΠ βόλεϊ
      09/04/2016 • 21:52

Δέκατος σερί τελικός για τον Ολυμπιακό, 3-0 τον Πανναξιακό

Για δέκατη συνεχόμενη χρονιά ο Ολυμπιακός βρίσκεται στον τελικό της Α1 γυναικών. Οι «ερυθρόλευκες» ντούμπλαραν τις νίκες τους κόντρα στον Πανναξιακό, τον νίκησαν με 3-0 σετ (25-21, 26-24, 25-18) και περιμένουν την ερχόμενη Παρασκευή εντός έδρας να ξεκινήσουν τη σειρά των τελικών θέλοντας να κρατήσουν τα σκήπτρα για 4η συνεχόμενη χρονιά.

ΟΣΦΠ, Πανναξιακός
      06/04/2016 • 21:27

Άνετα ο Ολυμπιακός, 3-0 τον Πανναξιακό (video)

Το πρώτο από τα δύο βήματα που χρειάζεται για να παίξει έναν ακόμη τελικό έκανε ο Ολυμπιακός καθώς επικράτησε με 3-0 σετ (25-16, 25-17, 25-13) του Πανναξιακού στον πρώτο αγώνα της ημιτελικής σειράς.

Οι παίκτριες του Πανναξιακού πανηγυρίζουν
      13/03/2016 • 00:41
      Πανναξιακός, πανηγυρική
      23/12/2015 • 21:08
      29/11/2015 • 21:50

Δίποντο ο Άρης, 3-2 τον Πανναξιακό

Αν και βρέθηκε πίσω στα σετ με 2-1 ο Άρης γύρισε τούμπα το ματς με τον Πανναξιακό, τον νίκησε με 3-2 σετ (25-21, 17-25, 21-25, 27-25, 15-9) πιστοποιώντας ότι διαθέτει ομάδα ικανή να μπει στην τετράδα.

22/11/2015 • 20:59
      15/11/2015 • 09:32

«Χαμογέλασε» ο Πανναξιακός, 3-0 τον Αίαντα

Χωρίς την Πιρίν ο Πανναξιακός νίκησε την κούραση από τα ταξίδια και τον Αίαντα Ευόσμου με 3-0 σετ (25-17, 25-22, 25-16) επιστρέφοντας στις επιτυχίες μετά τις δύο συνεχόμενες ήττες από τον Παναθηναϊκό και την Τραμπζόν.