ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Πανναξιακός ΑΟΝ
    Πανναξιακός
    15/02/2017 • 21:43

Σάλπαρε για Γλυφάδα και ο Πανναξιακός

Για δεύτερη φορά τις τελευταίες 10 μέρες ο Πανναξιακός νίκησε 3-0 σετ (25-11, 25-20, 25-18) τον προβληματικό ΑΟ Θήρας και για τρίτη φορά στην ιστορία του προκρίθηκε στο φάιναλ φορ του Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στο κλειστό της Γλυφάδας.

Ολυμπιακός, βόλεϊ γυναικών
    11/02/2017 • 23:44

Δεν χάνει ο Ολυμπιακός, 3-0 και τον Πανναξιακό

Ένα ακόμη τρίποντο στο δρόμο για την πρωτιά στην κανονική περίοδο εξασφάλισε ο Ολυμπιακός ο οποίος επιβλήθηκε άνετα με 3-0 σετ (25-21, 25-21, 25-17) του Πανναξιακού στην 17η αγωνιστική της Α1 γυναικών στο κλειστό του Ρέντη.

Πανναξιακός
    04/02/2017 • 22:45
    Άρης-Πανναξιακός
    18/01/2017 • 22:11

Μεγάλο διπλό του Πανναξιακού στην Θεσσαλονίκη

Από το κρύο της εντός έδρας ήττας από την Ηλιούπολη στην ζέστη του τεράστιου διπλού στην Θεσσαλονίκη επί του Άρη. Ο λόγος για τον Πανναξιακό ο οποίος πέρασε νικηφόρα με 3-0 σετ (25-20, 25-15, 25-21) από την έδρα του Άρη και απέκτησε σημαντικό πλεονέκτημα για την είσοδο στην τετράδα.

Θέτις-Πανναξιακός
    10/12/2016 • 22:51

Τρίτο "διπλό" εκτός Νάξου για τον Πανναξιακό

Με εννέα βαθμούς συγκομιδή σε 7 μέρες επιστρέφει αύριο το πρωί στη Νάξο ο Πανναξιακός. Η ομάδα του Ρούση επανέλαβε και στην Βούλα κόντρα στην Θέτιδα το "διπλό" που πήρε με Μακεδόνες και Μαρκόπουλο και έβγαλε με άριστα 10 την εβδομάδα μακριά από το νησί.

Πανναξιακός
    07/12/2016 • 23:23

Κοντά στους «αιώνιους» ο Πανναξιακός

Με 3-1 σετ πέρασε από το Μαρκόπουλο ο Πανναξιακός σε εξ αναβολής ματς για την 7η αγωνιστική της Α1 βόλεϊ γυναικών, πλησιάζοντας τους πρωτοπόρους Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό.

Πανναξιακός
    03/12/2016 • 22:42

Με σερβίς και Φρέσκο τρίποντο ο Πανναξιακός

Με τρίποντο πέρασε από την δύσκολη έδρα των Μακεδόνων ο Πανναξιακός. Η ομάδα του Ρούση με όπλο το σερβίς (Οικονομίδου) και έχοντας σε πολύ καλή μέρα την Φρέσκο νίκησε με 3-1 σετ (25-20, 22-25, 25-11, 25-18) και παρέμεινε στα ψηλά βαθμολογικά σκαλοπάτια.

Πανναξιακός
    26/11/2016 • 20:46

Χαλαρά 3-0 ο Πανναξιακός

Την πιο εύκολη νίκη του στις πρώτες 8 αγωνιστικές πέτυχε ο Πανναξιακός ο οποίος δεν …ίδρωσε για να νικήσει άνετα 3-0 σετ (25-11, 25-16, 25-17) της Ελπίδας Αμπελοκήπων στο ΔΑΚ Νάξου.

Θήρα-Πανναξιακός
    12/11/2016 • 23:46

Σαντορίνη - Νάξος σημειώσατε 1...

Με νίκη της Σαντορίνης ολοκληρώθηκε η «ναυμαχία» της 5η αγωνιστικής με την Νάξο. Ο Α.Ο Θήρας κράτησε το αήττητο της έδρας του επικρατώντας με 3-1 σετ (25-22, 19-25, 25-17, 25-20) του Πανναξιακού, υποχρεώνοντάς την ομάδα της Νάξου στην πρώτη ήττα της στο φετινό πρωτάθλημα.

Πανναξιακός - ΑΕΚ
    09/11/2016 • 17:50

Άχαστος ο Πανναξιακός, χωρίς σετ η ΑΕΚ

Με τον αέρα της καλύτερης ομάδας ο Πανναξιακός έστησε τέταρτο συνεχόμενο πάρτι στην Α1 Γυναικών επικρατώντας εύκολα της ΑΕΚ με 3-0 σετ (25-9, 25-17, 25-18) στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής.

Πανναξιακός
    04/09/2016 • 18:09
    Ερνάντες
    09/07/2016 • 22:54

Στον Πανναξιακό η Ερνάντες

Μια πολύ αξιόλογη μεταγραφή πραγματοποίησε ο Πανναξιακός, που γνωστοποίησε την απόκτηση της 23χρονης Κουβανής διεθνούς ακραίας Τζένιφερ Γιανέτ Άλβαρες Ερνάντες.

Η Μαργκαρίτα Ροντρίγκες Λόπες στον Πανναξιακό.
    07/07/2016 • 13:51

"Μπόμπερ" από την Κούβα στη Νάξο

Την υπογραφή της βασικής διαγωνίου της Εθνικής Κούβας εξασφάλισε ο Πανναξιακός ο οποίος ενισχύεται σημαντικά για τη νέα περίοδο.