ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Παναθηναϊκός
    Παναθηναϊκός-Μακεδόνες
    11/12/2016 • 19:20

"Πράσινο" τρίποντο με πίεση

Το πιο δύσκολο τρίποντο στο Μετς πανηγύρισε ο Παναθηναϊκός. Οι πράσινες χωρίς την Ρίτσι (ίωση) επιβλήθηκαν δύσκολα 3-1 σετ (25-22, 16-25, 25-20, 25-19) των Μακεδόνων και διατηρήθηκαν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.

Ελπίς-Παναθηναϊκός
    03/12/2016 • 22:46
    Μαρκόπουλο βόλεϊ γυναικών
    27/11/2016 • 18:58

"Περίπατο" με Μαρκόπουλο ο Παναθηναϊκός

Την πιο εύκολη νίκη μετά από 8 αγώνες πέτυχε ο Παναθηναϊκός επικρατώντας 3-0 σετ (25-18, 25-13, 25-17) του Α.Ο Μαρκοπούλου στο κλειστό του Μετς με την πρωτοπόρο ομάδα του Δημήτρη Καζάζη να επιστρέφει στις νίκες.

Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός
    23/11/2016 • 20:54

Πανηγυρίζει ο Ολυμπιακός, 3-2 τον Παναθηναικό που διαμαρτύρεται (video)

Σε ένα από τα καλύτερα ντέρμπι αιωνίων όλων των εποχών ο Ολυμπιακός πανηγύρισε τη νίκη με 3-2 σετ (25-15, 22-25, 17-25, 29-27, 15-12) επί του Παναθηναικού που διαμαρτύρεται για την υπέρβαση που έδωσε η ρέφερι Μούλα στην Φιλντ στο τέταρτο σετ σε φάση που τελείωνε το ματς με 3-1 σετ για τις φιλοξενούμενες.

Παναθηναϊκός, βόλεϊ γυναικών, πανηγυρική
    19/11/2016 • 21:22

Ακάθεκτος ο Παναθηναϊκός, 3-1 και την Θήρα (video)

Έξι στο έξι ο Παναθηναϊκός στην Α1 Γυναικών με την ομάδα του Δημήτρη Καζάζη, λίγες μέρες πριν το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο Ρέντη, να κερδίζει 3-1 σετ (25-18,25-21,22-25,25-17) τον Α.Ο Θήρας στο κλειστό του Μετς.

12/11/2016 • 23:52

"Διπλό" του Παναθηναϊκού στην Φιλαδέλφεια

Χωρίς να ικανοποιήσει με την απόδοσή του ο Παναθηναϊκός έκανε το «5x5», κάμπτωντας την αντίσταση της μαχητικής ΑΕΚ και επικρατώντας με 3-0 σετ (25-22, 25-19, 25-14) στο κλειστό σχολικό της Νέας Φιλαδέλφειας.

12/04/2016 • 19:04

"Έκρηξη" Σαντορίνης, 3-1 τον ΠΑΟ και τελικός! (video)

Ιστορία στον ελληνικό αθλητισμό έγραψε η Σαντορίνη. Η ομάδα του Οικονόμου νίκησε και στην Κυψέλη 3-1 σετ (25-17, 26-24, 18-25, 25-17) τον Παναθηναικό και με 2-1 νίκες έβαλε το όνομά της στους τελικούς της Α1 γυναικών για πρώτη φορά στην ιστορία της.

Πανηγυρική, Παναθηναϊκός βόλεϊ γυναικών
    06/04/2016 • 17:35

Με Μερτέκη άνοιξε λογαριασμό το "τριφύλλι", 3-1 τον ΑΟ Θήρας (video)

Σε έναν πρώτο ημιτελικό γεμάτο λάθη και χωρίς ποιότητα ο Παναθηναϊκός με σέρβις της Μερτέκη και ανατροπή στο 21-23 του τέταρτου σετ εκμεταλλεύτηκε την έδρα του και με αρκετή δυσκολία με 3-1 σετ (25-16, 25-22, 20-25, 25-21) άνοιξε λογαριασμό στις νίκες κόντρα στον ΑΟ Θήρας.