ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Παναθηναϊκός
    Ολυμπιακός, βόλεϊ γυναικών
    19/02/2017 • 18:44

Πήρε τρίποντο, πρωτιά και ψυχολογία Κυπέλλου ο Ολυμπιακός (video)

Με την Χίπε αποτελεσματική, την Χριστοδούλου να οργανώνει και να σκοράρει, με μπλοκ και σερβίς να λειτουργούν, ο Ολυμπιακός νίκησε στο Μετς 3-1 σετ (24-26, 25-17, 25-16, 25-21) τον Παναθηναϊκό και "κλείδωσε" την πρωτιά στην κανονική περίοδο (+7 από τον ΠΑΟ).

Παναθηναϊός-Μακεδόνες Αξιού
    15/02/2017 • 19:37
    Παναθηναϊκός, βόλεϊ γυναικών, πανηγυρική
    11/02/2017 • 23:36

"Άστραψε" ο Παναθηναϊκός, 3-0 τον ΑΟ Θήρας

Με επιβλητικό τρόπο πέρασε ο Παναθηναϊκός το εμπόδιο του ΑΟ Θήρας στην Σαντορίνη. Οι "πράσινες", μια εβδομάδα πριν το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο Μετς, επικράτησαν «καθαρά» 3-0 σετ (25-23, 25-18, 25-22) του Α.Ο Θήρας στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής.

ΑΕΚ, Παναθηναϊκός
    04/02/2017 • 22:54

Τρίποντο γενεθλίων για τον Παναθηναϊκό

Νίκη αφιερωμένη στα 109 χρόνια ζωής του Παναθηναϊκού ήταν η σημερινή επι της ΑΕΚ. Οι "πράσινες" δεν αντιμετώπισαν προβλήμα και έφθασαν άνετα στο 3-0 σετ (25-15, 25-10, 25-21) στο κλειστό του Μετς για τη 16η αγωνιστική της Α1 γυναικών.

Παναθηναϊκός-Άρης, βόλεϊ γυναικών
    22/01/2017 • 23:39

Σούπερ Μερτέκη, 3-0 ο Παναθηναϊκός τον Άρη

Με την Μερτέκη σε μεγάλη μέρα ο Παναθηναϊκός επιβλήθηκε με 3-0 (25-11, 25-20, 25-22) του Άρη στο κλειστό τους Μετς με την ομάδα του Καζάζη να φθάνει τους 36 βαθμούς (2η θέση) ενώ οι Θεσσαλονικείς παρέμειναν στους 20 (7η θέση).

Ηλιούπολη, Παναθηναϊκός
    18/01/2017 • 22:38
    Παναθηναϊκός-Μακεδόνες
    11/12/2016 • 19:20

"Πράσινο" τρίποντο με πίεση

Το πιο δύσκολο τρίποντο στο Μετς πανηγύρισε ο Παναθηναϊκός. Οι πράσινες χωρίς την Ρίτσι (ίωση) επιβλήθηκαν δύσκολα 3-1 σετ (25-22, 16-25, 25-20, 25-19) των Μακεδόνων και διατηρήθηκαν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.

Ελπίς-Παναθηναϊκός
    03/12/2016 • 22:46
    Μαρκόπουλο βόλεϊ γυναικών
    27/11/2016 • 18:58

"Περίπατο" με Μαρκόπουλο ο Παναθηναϊκός

Την πιο εύκολη νίκη μετά από 8 αγώνες πέτυχε ο Παναθηναϊκός επικρατώντας 3-0 σετ (25-18, 25-13, 25-17) του Α.Ο Μαρκοπούλου στο κλειστό του Μετς με την πρωτοπόρο ομάδα του Δημήτρη Καζάζη να επιστρέφει στις νίκες.

Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός
    23/11/2016 • 20:54

Πανηγυρίζει ο Ολυμπιακός, 3-2 τον Παναθηναικό που διαμαρτύρεται (video)

Σε ένα από τα καλύτερα ντέρμπι αιωνίων όλων των εποχών ο Ολυμπιακός πανηγύρισε τη νίκη με 3-2 σετ (25-15, 22-25, 17-25, 29-27, 15-12) επί του Παναθηναικού που διαμαρτύρεται για την υπέρβαση που έδωσε η ρέφερι Μούλα στην Φιλντ στο τέταρτο σετ σε φάση που τελείωνε το ματς με 3-1 σετ για τις φιλοξενούμενες.

19/11/2016 • 21:22

Ακάθεκτος ο Παναθηναϊκός, 3-1 και την Θήρα (video)

Έξι στο έξι ο Παναθηναϊκός στην Α1 Γυναικών με την ομάδα του Δημήτρη Καζάζη, λίγες μέρες πριν το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο Ρέντη, να κερδίζει 3-1 σετ (25-18,25-21,22-25,25-17) τον Α.Ο Θήρας στο κλειστό του Μετς.

12/11/2016 • 23:52

"Διπλό" του Παναθηναϊκού στην Φιλαδέλφεια

Χωρίς να ικανοποιήσει με την απόδοσή του ο Παναθηναϊκός έκανε το «5x5», κάμπτωντας την αντίσταση της μαχητικής ΑΕΚ και επικρατώντας με 3-0 σετ (25-22, 25-19, 25-14) στο κλειστό σχολικό της Νέας Φιλαδέλφειας.