Μετά την πρόσληψη του Μοντεαγούδο στην τεχνική ηγεσία του, ο Απόλλων Σμύρνης προχώρησε και στην απόκτηση του Αργεντινού επιθετικού, Ματίας Αντριάν Ντεφεντερίκο.

10/09/2018 • 18:14
    08/09/2018 • 23:13
    Η αποστολή του Απόλλωνα για το φιλικό
    07/09/2018 • 20:39

Για τον Βόλο αναχώρησε το μεσημέρι της Παρασκευής η αποστολή του Απόλλωνα Σμύρνης καθώς αύριο, στις 17:30 αντιμετωπίζει σε φιλικό αγώνα την ομάδα «Βόλος ΝΠΣ».

Απόλλων-Βόλος
    06/09/2018 • 19:38

Ανακοίνωσε φιλικό ο Απόλλων Σμύρνης

Τον Βόλο ΝΠΣ θα αντιμετωπίσει ο Απόλλων Σμύρνης σε φιλικό ματς με αφορμή τη διακοπή του πρωταθλήματος, το Σάββατο 8/9 στις 17:30, στο γήπεδο της Νεάπολης στον Βόλο.

Χοάν Καρίγιο.
    06/09/2018 • 10:23

Φαβορί ο Καρίγιο

Ο Ισπανός Χοάν Καρίγιο φέρεται να έχει τον πρώτο λόγο για την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας του Απόλλωνα Σμύρνης.

Ο Ναδάλες
    04/09/2018 • 00:30

Ναδάλες: "Παίξαμε στα ίσια" (video)

Ο Φόνσι Ναδάλες τόνισε μεταξύ άλλων πως η ομάδα του έπαιξε στα ίσια τον Λεβαδειακό αλλά ένα φάουλ τραβηγμένο έδωσε την ευκαιρία στους γηπεδούχους να σκοράρουν.

Ο Λευτέρης Βελέτζας
    04/09/2018 • 00:05
    Τρίποντο με Μαρκόφσκι
    03/09/2018 • 23:26
    Το γκολ του Μαρκόφσκι
    03/09/2018 • 23:09

Προβάδισμα με δέκα ο Λεβαδειακός! (video)

Τι κι αν μερικά λεπτά πριν, έμεινε με παίκτη λιγότερο; Ο Λεβαδειακός κατάφερε και άνοιξε το σκορ κόντρα στον Απόλλωνα, χάρη στην κεφαλιά-γκολ του Μαρκόφσκι στο 73ο λεπτό.

Με τα νέα αποκτήματα η «Ελαφρά Ταξιαρχία».
    02/09/2018 • 16:06