ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Greece
    Ο Ναδάλες
    04/09/2018 • 00:30

Ναδάλες: "Παίξαμε στα ίσια" (video)

Ο Φόνσι Ναδάλες τόνισε μεταξύ άλλων πως η ομάδα του έπαιξε στα ίσια τον Λεβαδειακό αλλά ένα φάουλ τραβηγμένο έδωσε την ευκαιρία στους γηπεδούχους να σκοράρουν.

Ο Λευτέρης Βελέτζας
    04/09/2018 • 00:05
    Τρίποντο με Μαρκόφσκι
    03/09/2018 • 23:26
    Το γκολ του Μαρκόφσκι
    03/09/2018 • 23:09

Προβάδισμα με δέκα ο Λεβαδειακός! (video)

Τι κι αν μερικά λεπτά πριν, έμεινε με παίκτη λιγότερο; Ο Λεβαδειακός κατάφερε και άνοιξε το σκορ κόντρα στον Απόλλωνα, χάρη στην κεφαλιά-γκολ του Μαρκόφσκι στο 73ο λεπτό.

Με τα νέα αποκτήματα η «Ελαφρά Ταξιαρχία».
    02/09/2018 • 16:06

Με τους «νέους» ο Απόλλων

Τα τελευταία μεταγραφικά αποκτήματα του Απόλλωνα Σμύρνης Ντ' Ούρσο και Σικαμπάλα, συμπεριελήφθησαν στην αποστολή για το παιχνίδι με τον Λεβαδειακό.

Ο Γιάννης Ματζουράκης
    02/09/2018 • 10:08

Στη λίστα του Απόλλωνα ο Ματζουράκης

Ο Γιάννης Ματζουράκης φέρεται να βρίσκεται στη λίστα της διοίκησης του Απόλλωνα Σμύρνης για την ανάληψη της τεχνικής ηγεσία της ομάδας, το προσεχές χρονικό διάστημα.

31/08/2018 • 15:56
    Ο Βαλεριέν Ίσμαελ
    31/08/2018 • 12:53

Καταγγέλλει μέσω Twitter ο Ίσμαελ

Ο Βαλεριέν Ίσμαελ σε «τιτίβισμά» του κατήγγειλλε απειλές και προσπάθεια επηρεασμού των επιλογών του από τον πρόεδρο του Απόλλωνα Σμύρνης, μετά το τέλος της συνεργασίας του με την ομάδα.

Ο Κέβιν Πετσόνι.
    31/08/2018 • 12:27
    31/08/2018 • 11:28

Tέλος ο Ίσμαελ

Παρελθόν αποτελεί από την τεχνική ηγεσία του Απόλλωνα Σμύρνης ο Βαλεριέν Ισμαέλ.

Κριστιάν Ντ Ούρσο.
    30/08/2018 • 13:13

Πήρε Ντ' Ούρσο ο Απόλλων

Την απόκτηση του αμυντικού μέσου Κριστιάν Ντ' Ούρσο ως δανεικού από την Ρόμα ανακοίνωσε την Πέμπτη ο Απόλλων Σμύρνης.

Στον Απόλλωνα ο Σικαμπάλα.
    29/08/2018 • 15:52
    Ο Κούρος.
    28/08/2018 • 15:14
    27/08/2018 • 10:07

Ψάχνει ήδη για νέο προπονητή

Η διοίκηση του Απόλλωνα Σμύρνης έχει ξεκινήσει ήδη την αναζήτηση του διαδόχου του Βαλεριέν Ίσμαελ, ο οποίος αναμένεται να αποτελέσει σύντομα παρελθόν από την τεχνική ηγεσία της ομάδας.

Ο Βαλεριέν Ισμαέλ
    26/08/2018 • 09:28

Ο Ισμαέλ φεύγει, ο Σικαμπάλα έρχεται

Αντίστροφα φέρεται πως μετράει ο Βαλεριέν Ισμαέλ στον πάγκο του Απόλλωνα Σμύρνης, μετά την εντός έδρας ήττα 1-0 από την ΑΕΛ, στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος.

19/09/2018 • 10:52