ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus

Και πάλι ο Σούλης στον Ολυμπιακό Βόλου

Το πρωί της Πέμπτης ο Ολυμπιακός Βόλου ανακοίνωσε τη λύση της συνεργασίας με τον Χαραλαμπίδη και λίγες ώρες μετά την πρόσληψη του αντικαταστάτη του. Ο Σούλης Παπαδόπουλος για τρίτη φορά στο τιμόνι της ομάδας...

15/10/2015 • 10:58

Τέλος ο Χαραλαμπίδης

Παρελθόν αποτελεί από την τεχνική ηγεσία του Ολυμπιακού Βόλου ο Απόστολος Χαραλαμπίδης, μετά την ήττα από τον Πανσερραϊκό για την Football League.

14/10/2015 • 18:31

Πρώτο τρίποντο για Πανσερραϊκό

Την πρώτη του νίκη πανηγύρισε στη Football League ο Πανσερραϊκός, που «γύρισε» το εις βάρος του 0-1 και κόντρα στον Ολυμπιακό Βόλου πήρε τη νίκη με 2-1 στις Σέρρες, σε εξ αναβολής ματς της πρώτης αγωνιστικής.

13/10/2015 • 16:51

Έτοιμος ο Ολυμπιακός Βόλου

Την προετοιμασία του για το εκτός έδρας παιχνίδι με τον Πανσερραϊκό ολοκλήρωσε χωρίς απρόοπτα ο Ολυμπιακός Βόλου.

03/10/2015 • 21:19

Ένα και καλό

Με γκολ του Καμίλ Κρολ στο 54ο λεπτό, η Ζάκυνθος νίκησε τον Ολυμπιακό Βόλου 1-0 στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής στη Φούτμπολ Λιγκ.

24/08/2015 • 14:17
23/07/2015 • 17:12

Στον Ολυμπιακό Βόλου ο Χαραλαμπίδης

Στον πάγκο της ομάδας της Μαγνησίας θα συνεχίσει την προπονητική του καριέρα ο Απόστολος Χαραλαμπίδης, όπως ανακοινώθηκε, αντικαθιστώντας τον Δημήτρη Ελευθερόπουλο.

10/06/2015 • 19:53

Με το ... αριστερό η ΑΕΚ

Η ΑΕΚ μπορεί να έχει εξασφαλίσει εδώ και καιρό την άνοδό της στη Σούπερ Λίγκα αλλά δεν έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο τις υποχρεώσεις της στη Football League καθώς ηττήθηκε στο τελευταίο ματς των play offs από τον Ολυμπιακό Βόλου με 1-0.

10/06/2015 • 16:39

«Αντίο» για Ελευθερόπουλο, Βενετίδη

Λίγο πριν την έναρξη της αναμέτρησης με την ΑΕΚ για την τελευταία αγωνιστική των πλέι οφ της Φούτμπολ Λιγκ, ο Ολυμπιακός Βόλου ανακοίνωσε το «διαζύγιο» με τον Δημήτρη Ελευθερόπουλο.

07/06/2015 • 21:02

Εβρεξε γκολ στο Βόλο...

Με τον Διαμαντόπουλο να πετυχαίνει το πρώτο χατ τρικ των πλέι οφ, ο Ολυμπιακός Βόλου έκαμψε την αντίσταση της Παναχαϊκής (4-3) και πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στο μίνι πρωτάθλημα.

02/06/2015 • 13:53

Στα άκρα με τον Μπαλντοβαλίεφ

Ο Ολυμπιακός Βόλου οδηγείται στα άκρα με τον Ζόραν Μπαλντοβαλίεφ, ο οποίος είναι έτοιμος να καταθέσει προσφυγή, για να διεκδικήσει τα χρήματα, που του οφείλονται.

31/05/2015 • 20:49

Μια ανάσα από τα ... σαλόνια ο Ηρακλής!

Ο Ηρακλής νίκησε 1-0 τον Ολυμπιακό Βόλου και πλέον χρειάζεται ένα βαθμό στις τρεις τελευταίες αναμετρήσεις για να "σφραγίσει" την επιστροφή του στη μεγάλη κατηγορία.

31/05/2015 • 18:30

Live: Πλέι - οφ Football League

Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη των αγώνων Απόλλωνα Σμύρνης - Λάρισας, Ηρακλή - Ολυμπιακού Βόλου και Παναχαϊκής - ΑΕΚ για την 7η αγωνιστική των πλέι-οφ της Football League.

25/05/2015 • 20:13

Πίσω από τους μεγάλους ο Απόλλων

Η τρίτη θέση των πλέι οφ ανόδου της Φούτμπολ Λιγκ έχει αποκτήσει τιμητικό χαρακτήρα, μια και η ΑΕΚ είναι μαθηματικά στη Σούπερ Λιγκ και ο Ηρακλής πολύ κοντά, με τον Απόλλωνα να είναι το μεγάλο φαβορί για την κατάκτησή της μετά και τη νίκη στο Βόλο επί του Ολυμπιακού με 1-0.

20/05/2015 • 22:55

19/09/2018 • 10:52