ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Ελλάδα
    Ο Τραιανός Δέλλας, Παναιτωλικός.
    24/09/2018 • 22:17

Δέλλας: "Πρώτος στόχος είναι η παραμονή"

Ο προπονητής του Παναιτωλικού μετά το τέλος του αγώνα με τη Λαμία, μίλησε για δύο χαμένους βαθμούς και είπε ότι έχει ενστάσεις για τη φάση του πέναλτι έτσι όπως εξελίχθηκε μετά την απόκρουση του Κυριακίδη στη εκτέλεση του Μαστούρ

Ο Μάκης Χάβος
    24/09/2018 • 22:04

Χάβος: "Πέναλτι έχασε και ο Μαραντόνα"

Ο προπονητής της Λαμίας, μετά το παιχνίδι στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό, αναφέρθηκε στην εκτέλεση του πέναλτι από τον Μαστούρ και μίλησε για "ψυχικά αποθέματα" στο τέλος

Ένα ματς ακατάλληλο για καρδικούς έγινε το Αγρίνιο
    24/09/2018 • 21:00

Ισοπαλία... θρίλερ στο Αγρίνιο (video)

Συναρπαστικό ματς έγινε στο Αγρίνιο με εντυπωσιακές εναλλαγές συναισθημάτων. Παναιτωλικός και Λαμία αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 2-2. Δύο φορές προηγήθηκαν οι γηπεδούχοι αλλά οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων

24/09/2018 • 18:38
    Οι εκλεκτοί του Δέλλα!
    24/09/2018 • 18:25
    Κύπελλο Ελλάδας
    24/09/2018 • 17:28

Τρεις αναβολές στο Κύπελλο Ελλάδας

Την αναβολή τριών αγώνων της πρώτης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας ανακοίνωσε η ΕΠΟ. ΑΕΚ-Λαμία, Πανιώνιος-ΑΕΛ και Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός.

Η αποστολή της Λαμίας.
    23/09/2018 • 17:58
    Αμφίβολη η συμμετοχή του Ανέστη Αναστασιάδη
    20/09/2018 • 00:47
    O Ευθύμης Κουλούρης με προβολή σημείωσε το γκολ της νίκης για τον Ατρόμητο
    16/09/2018 • 22:00

Ήταν αρκετό το γκολ του Κουλούρη στο Περιστέρι (video)

Ο Ατρόμητος φορτσάροντας μετά το 25ο λεπτό κατάφερε να πιέσει τη Λαμία και να πάρει τη νίκη με 1-0 χάρις το γκολ του Κουλούρη στο 42ο λεπτό. Η Λαμία ήταν ανταγωνιστική αλλά δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει τις ευκαιρίες της

Ανοίγει το σκορ ο Κουλούρης
    16/09/2018 • 21:07
    Ο Χακίμ Μαστούρ στη Λαμία
    15/09/2018 • 18:39

Με Μαστούρ και Σκόνδρα, χωρίς Μπαντή η Λαμία

Τα τελευταία μεταγραφικά αποκτήματα Μαστούρ και Σκόνδρας συμπεριελήφθησαν στις επιλογές του Μάκη Χάβου για το παιχνίδι με τον Ατρόμητο, εκτός όμως έμεινε ο έτερος «νέος» Μπαντής.

Logo Ατρόμητου για εισιτήρια
    12/09/2018 • 23:20
    Ο Γιώργος Μπαντής
    10/09/2018 • 22:36

Με Μπαντή και πλήρης η Λαμία

Ο Μάκης Χάβος έχει όλους τους ποδοσφαιριστές στη διάθεσή του για τον αγώνα της Λαμίας με τον Ατρόμητο στο Περιστέρι.